reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny wróciłam właśnie z nieplanowanej wizyty u ginekologa. Coś mi śluz z krwią się pojawił. Ale na szczęście wszystko ok, tyle że mam sporą nadżerkę. W piątek mam wizytę u swojego lekarza :) Niestety średnio jestem zadowolona z usg. Lekarz mówił, że fasolek już jest ale jeszcze bardzo malutki. Nie zmierzył pęcherzyka więc nie wiem czy to 5 tydzień, czy tak jak mi wychodzi z obliczeń - 6.
również mam nadżerkę, cytologia wyszła dobrze i lekarz nic z nią nie chciał robić, zastanawiam się czy to może mieć jakiś wpływ na ciąże?
 
Patka nie czytaj :) tez trafiłam na taki artykuł i lepiej się nie zagłębiać ;)

Ja dziś przejezdzalam koło Mcdrive i kurna zajechałam po zestaw. Czuje go w przełyku a jadłam 3 h temu :( więcej tego syfu nie ruszam.

A ja wizytę mam w poniedziałek na 8:00 :)

I oczywiście mój mąż się wybiera ze mną :/ wy tez tak parami chodzicie? No uparł się ze idzie i koniec...
 
Patka nie czytaj :) tez trafiłam na taki artykuł i lepiej się nie zagłębiać ;)

Ja dziś przejezdzalam koło Mcdrive i kurna zajechałam po zestaw. Czuje go w przełyku a jadłam 3 h temu :( więcej tego syfu nie ruszam.

A ja wizytę mam w poniedziałek na 8:00 :)

I oczywiście mój mąż się wybiera ze mną :/ wy tez tak parami chodzicie? No uparł się ze idzie i koniec...
Tak, mój małż zawsze wizytuje ze mną i przeżywa bardziej niż ja chyba :D
daj znać koniecznie co na wizycie, to już niedługo :)
 
A była mowa o wkładkach, ja tez odkryłam te ciemnogranatowe z belli i są świetne. Natomiast słyszałam ze te są tez bardzo delikatne
IMG_8390.JPG
 
O widzisz, czyli nie tylko mój tak to przeżywa.

A komu już rozum pustoszeje?
Ja właśnie zobaczyłam, że wyzej w poście napisałam „ciemnogranatowe” - granat to granat co? ;)
W ciągu ostatnich 2 tyg zbiłam dwie miski i zdecydowanie coraz częściej coś mi wypada z rąk. Zdarzyło się już tez kilka zaników pamięci...
 
O widzisz, czyli nie tylko mój tak to przeżywa.

A komu już rozum pustoszeje?
Ja właśnie zobaczyłam, że wyzej w poście napisałam „ciemnogranatowe” - granat to granat co? ;)
W ciągu ostatnich 2 tyg zbiłam dwie miski i zdecydowanie coraz częściej coś mi wypada z rąk. Zdarzyło się już tez kilka zaników pamięci...
Mi jeszcze nie, ale w pierwszej ciąży majtki zamiast wrzucić do pralki, wrzuciłam do kibla, który stoi obok 😂
 
O widzisz, czyli nie tylko mój tak to przeżywa.

A komu już rozum pustoszeje?
Ja właśnie zobaczyłam, że wyzej w poście napisałam „ciemnogranatowe” - granat to granat co? ;)
W ciągu ostatnich 2 tyg zbiłam dwie miski i zdecydowanie coraz częściej coś mi wypada z rąk. Zdarzyło się już tez kilka zaników pamięci...
Mi się zdaża notorycznie zapomnieć po co idę do kuchni czy łazienki. Ciągle coś mi leci z rąk. A w poniedziałek zrobiłam awanturę kto mi zużył całą śmietanę z lodówki i nic nie powiedział, a okazało się że sama włożyłam ją do półki z przyprawami nie wiadomo po co[emoji23]
 
reklama
Do góry