reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Bozesz... Co ja miałam za ciężka noc... Koszmar niesamowity mi się śnił... Obudziłam się z płaczem i mokra od potu... Spałam może 2 godz... Ale córka poszła do szkoły reszta do pracy a ja się zdrzemnelam... Ciągle siusiam już mnie Zośka zaczyna boleć od podcierania😜... Podwozie raz zaboli raz zakuje... Mdłości niesamowite... Już bym chciała być po wizycie... A tu jeszcze cały tydzień... Zeswirowac można
 
reklama
Bozesz... Co ja miałam za ciężka noc... Koszmar niesamowity mi się śnił... Obudziłam się z płaczem i mokra od potu... Spałam może 2 godz... Ale córka poszła do szkoły reszta do pracy a ja się zdrzemnelam... Ciągle siusiam już mnie Zośka zaczyna boleć od podcierania😜... Podwozie raz zaboli raz zakuje... Mdłości niesamowite... Już bym chciała być po wizycie... A tu jeszcze cały tydzień... Zeswirowac można
Ja narazie mdłości nie mam chociaż nie ukrywam że czekam kiedy ten dzień nastąpi 🤣 co do siusiania to mam tak samo czasami to pierdolca można dostać od tego🤣
 
Dziewczyny wróciłam właśnie z nieplanowanej wizyty u ginekologa. Coś mi śluz z krwią się pojawił. Ale na szczęście wszystko ok, tyle że mam sporą nadżerkę. W piątek mam wizytę u swojego lekarza :) Niestety średnio jestem zadowolona z usg. Lekarz mówił, że fasolek już jest ale jeszcze bardzo malutki. Nie zmierzył pęcherzyka więc nie wiem czy to 5 tydzień, czy tak jak mi wychodzi z obliczeń - 6.
 
potok w ciąży jest normalny.
Lola nie dygaj, ja ci tu zaraz wykracze wszystkie objawy ciąży ;)

Mdli mnie jak nie wiem, a czuje ze to pora karmienia się zbliża, głowa mnie coś rozbolala, podwozie oczywiście kłuję.
Oooo i cyce dołączyły do orkiestry

mozesz mi oddac swoje mdlosci nawet x10 😂
 
reklama
Do góry