reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Kochana Audi rulez[emoji173]️ wszystko bym dała za to, żeby moja audiczka wróciła do żywych... No ale niestety moja w przeciwieństwie do Twojej mnie zawiodła[emoji24] i fakt, że mało palą. Moja w trybie mieszanym ok 5l. A np wczoraj spojrzałam na spalanie w Hondzie Rav4 i wyniki mnie zabiły, bo diesel 9l w trybie mieszanym. Ponioslo ich grubo[emoji32]

Nocek współczuje Wam strasznie dziewczyny[emoji17] na pewno to już tutaj pisałam, ale ja złe znosiłam nocki. Tzn nie same nocki, a raczej dzień po. Masakra.



O, zadowolona jesteś? Bo jeszcze myślałam o zajrzeniu do Seata. Szczerze mówiąc w seacie nawet nigdy nie siedziałam, dlatego zupełnie się nie znam.



Pokaz jak tylko to ugryziesz, bo jestem strasznie ciekawa :p
Mignął mi moj post i coś mi nie pasowało. Nic dziwnego, bo zrobiłam z toyoty Hondę :p oczywiście toyota rav4[emoji85]

No to nasz 2 SEAT Ibiza jesteśmy mega zadowoleni nic się nie psuje a mamy go 6 lat teraz marzy nam się SEAT arona.
Właśnie patrzyłam na te Arone i jeszcze na ten większy na A. Zobaczymy, czy zdążę dzisiaj jeszcze Seata zaliczyć.


Czesc dziewczyny jestem z Wami troche... musze sie chyba wygadac. Po 7 nieudanych cyklach pora dac na luz I wrocic do pracy. Boje sie jak cholera dwoch synow 8 I 4 lata I zero wsparcia ze strony M. Wszystko to jak mowi M moj "problem" moja wina itd :(
Witaj. Twój problem i Twoja wina? Rozumiem ze badanie jego nasienia wyszło ok?
P. S. Ja mam dwie córki 7,5 i 5, staramy się już 3,5 roku[emoji846]
 
reklama
Mignął mi moj post i coś mi nie pasowało. Nic dziwnego, bo zrobiłam z toyoty Hondę [emoji14] oczywiście toyota rav4[emoji85]


Właśnie patrzyłam na te Arone i jeszcze na ten większy na A. Zobaczymy, czy zdążę dzisiaj jeszcze Seata zaliczyć.



Witaj. Twój problem i Twoja wina? Rozumiem ze badanie jego nasienia wyszło ok?
P. S. Ja mam dwie córki 7,5 i 5, staramy się już 3,5 roku[emoji846]
Tak wszystko ok. U mojego M najlepiej by bylo gdyby wszystko bylo ma juz.
.
 
Dziewczyny ja się wykończe nerwowo. Chu.. j mnie zaraz szczebli.
Oli nosi do szkoły zegarek z Alli za 7zl. I on o równej godzinie po cichu tita. A ta piz..da dzisiaj popukala paluchem w Olisia zegarek i przystawiala do ucha i powiedziała że jak nie umie go kontrolować to ma go zostawiać w domu. Zaczyna się robić nie fajnie. Chyba melise sobie kupię. Napisałam jej maila ze Oliwier będzie go nosił do szkoły że ja wyrażam zgodę i pozwalam po to ma kupiony żeby go nosił i że uczy się czasu. [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]


Coś czuję że boi się nagrywania ale niech się nie zdziwi. Dziś popatrzę na necie kamerki.
 
Dziewczyny ja się wykończe nerwowo. Chu.. j mnie zaraz szczebli.
Oli nosi do szkoły zegarek z Alli za 7zl. I on o równej godzinie po cichu tita. A ta piz..da dzisiaj popukala paluchem w Olisia zegarek i przystawiala do ucha i powiedziała że jak nie umie go kontrolować to ma go zostawiać w domu. Zaczyna się robić nie fajnie. Chyba melise sobie kupię. Napisałam jej maila ze Oliwier będzie go nosił do szkoły że ja wyrażam zgodę i pozwalam po to ma kupiony żeby go nosił i że uczy się czasu. [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]


Coś czuję że boi się nagrywania ale niech się nie zdziwi. Dziś popatrzę na necie kamerki.
O dobry pomysł. Może uda się picie dopiec! Tylko żeby cała ta sytuacja nie odbijała się na Olisiu. Bóg wie jaka jest dla innych dzieci.

A ja się wkurzam bo zepsuł nam się piecyk i nie ma ciepłej wody. A Pan od naprawy ma przyjść dopiero jutro wieczorem... I aktualnie kapie się w misce [emoji35]
 
Dziewczyny ja się wykończe nerwowo. Chu.. j mnie zaraz szczebli.
Oli nosi do szkoły zegarek z Alli za 7zl. I on o równej godzinie po cichu tita. A ta piz..da dzisiaj popukala paluchem w Olisia zegarek i przystawiala do ucha i powiedziała że jak nie umie go kontrolować to ma go zostawiać w domu. Zaczyna się robić nie fajnie. Chyba melise sobie kupię. Napisałam jej maila ze Oliwier będzie go nosił do szkoły że ja wyrażam zgodę i pozwalam po to ma kupiony żeby go nosił i że uczy się czasu. [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]


Coś czuję że boi się nagrywania ale niech się nie zdziwi. Dziś popatrzę na necie kamerki.

Co za babsko masakra . Ty się nie stresuj . Kup melisę i obczaj kamerki [emoji23]
 
@MartaSx a to ta sama Pani co wczoraj zwracała Ci uwagę, że masz nie chodzić do dyrektora? Ja nie wiem czego się czepia, w sensie czemu niby dziecko nie może nosić zegarka [emoji50] szok. Ja tylko się boję o Twojego synka, bo wiem jak nauczyciel może spieprzyć spojrzenie na szkołę... A potem nie ma się co dziwić, że dzieci mają stosunek do szkoły jaki mają i chodzić nie chcą [emoji849]
 
Cześć dziewczyny, u nas w końcu wyszło słońce, niedługo lecę z psem na spacer, w końcu! Po tych dwóch deszczowych dniach znowu chce się żyć [emoji16] muszę jeszcze dziś ogarnąć zakupy, bo w sobotę mam gościNo i właśnie jak czytam opinie tego typu to odechciewa mi się tego szpitala... Masakra. Na jakim oddziale leżałaś?O wow [emoji50] zatkało mnie, nie wiem co powiedzieć [emoji16][emoji7]
Testowałaś dziś? Dokładnie, wszyscy faceci tacy sami [emoji16] tylko w filmach jest inaczej [emoji23]Nie sądziłam, że można tak odpicować szafkę z kartonów [emoji50] meeega! Czekam na efekt u Ciebie [emoji4]

@adzik @Isasza4444 dziewczyny podoba mi się Wasze nowe podejście [emoji7] jak głowa myśli pozytywnie to reszta też się udaje! Trzymam kciuki [emoji110]
Leżałam na położniczo - ginekologicznym 3, a w sumie powinnam leżeć piętro wyżej na pg4
 
Leżałam na położniczo - ginekologicznym 3, a w sumie powinnam leżeć piętro wyżej na pg4
Kurczę, a myślisz, że to kwestia oddziału gdzie się trafi? Jedna moja znajoma była na PG4, a druga nie wiem, muszę się dopytać.
Najważniejsze, że z maleństwem wszystko ok. Jak Wam życie leci? Pewnie mały już całkowicie oswoił się z nowym otoczeniem [emoji4]
 
Dziewczyny ja się wykończe nerwowo. Chu.. j mnie zaraz szczebli.
Oli nosi do szkoły zegarek z Alli za 7zl. I on o równej godzinie po cichu tita. A ta piz..da dzisiaj popukala paluchem w Olisia zegarek i przystawiala do ucha i powiedziała że jak nie umie go kontrolować to ma go zostawiać w domu. Zaczyna się robić nie fajnie. Chyba melise sobie kupię. Napisałam jej maila ze Oliwier będzie go nosił do szkoły że ja wyrażam zgodę i pozwalam po to ma kupiony żeby go nosił i że uczy się czasu. [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]


Coś czuję że boi się nagrywania ale niech się nie zdziwi. Dziś popatrzę na necie kamerki.
Obrazek Skojarzył mi się z tym co napisałaś[emoji85] ogólnie sytuacja strasznie ch*jowa[emoji53] czuje, ze babka jest jakaś niestabilna i będzie normalnie robiła po złości [emoji53]

IMG_0277.JPG
 
reklama
@Angy88 rozumiem i współczuję. Mój myślał że przy kolejnym dziecku dostanę leki plus zastrzyk pyk i będzie, a to nie tak łatwo.

@MartaSx no żartujesz. Co za babsztyl durny. Ja myślę że Ty te melise to musisz zjeść na żywca... Z korzeniami. Co babie przeszkadza zegarek.
 
Do góry