reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

Dołączył(a)
5 Listopad 2019
Postów
8
Jestem 3 tyg po zastrzyku depo provera i krwawie non stop czy któraś z was miala doczynienia z tą metoda anty??? Juz mnie szlak jasny trafia
 
reklama
@monisia.p A stosowałaś wcześniej jakąś antykoncepcję? Ja Ci powiem, że ja plamienia zawsze miałam dość długo po rozpoczęciu każdej nowej formy. Po założeniu mireny - trwało to jakieś 6 m-cy (może nie krwawienie, ale plamienia), a unormowało się dopiero gdzieś po roku. Może zapytaj swojego ginekologa czy to normalne?
 
@monisia.p A stosowałaś wcześniej jakąś antykoncepcję? Ja Ci powiem, że ja plamienia zawsze miałam dość długo po rozpoczęciu każdej nowej formy. Po założeniu mireny - trwało to jakieś 6 m-cy (może nie krwawienie, ale plamienia), a unormowało się dopiero gdzieś po roku. Może zapytaj swojego ginekologa czy to normalne?
Mialam plastry przez 3 lata ale duzo przytylam po nich 6 kg a konsultowalam się z ginekologiem on mi ogolnie od radzal ale ja chcialam spróbować..... No i powiedział ze takie długie krwawienie nie jest normalne i jak nie przejdzie będzie potrzebne lyzeczkowanie
 
U mnie to tabletki Vixpo, brałam przed ciążą i teraz wróciłam bo już nie karmię, dobrze radzą sobie pms więc dla mnie idealne.
 
U mnie to tabletki Vixpo, brałam przed ciążą i teraz wróciłam bo już nie karmię, dobrze radzą sobie pms więc dla mnie idealne.
Duża jest róznica jeśli chodzi o pms? W jaki sposób to w ogóle działa? Czy na wszystkich pigułkach łagodniej się go przechodzi?
 
Ja czuję dużą różnice, nie jestem rozdrażniona, nie boli mnie brzuch, nie mam "humorków". W Vixpo jest krótsza przerwa podczas brania tabletek więc organizm nie zdaży zwariować :)
 
Jestem 3 tyg po zastrzyku depo provera i krwawie non stop czy któraś z was miala doczynienia z tą metoda anty??? Juz mnie szlak jasny trafia
Hej :)
Ponad 6 lat bralam depo provera
Na przestrzeni tylu lat krwawienie wystąpiło moze z 5 razy
Trwało od kilku dni do... 4tygodni.
 
reklama
Ja czuję dużą różnice, nie jestem rozdrażniona, nie boli mnie brzuch, nie mam "humorków". W Vixpo jest krótsza przerwa podczas brania tabletek więc organizm nie zdaży zwariować :)
A rozumiem, doczytałam, że one są 24+4, więc wahnięcie hormonów jest mniejsze niż w przypadku tabletek 21+7
 
Do góry