reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@marida a nie chcecie kupić już normalnego konika? Zuza ma i co prawda nie umie jeszcze na niego sama wsiąść, ale zejść już tak. Jest bezpieczny bo nawet jak się mocno buja to nie ma opcji żeby przekoziołkowało dziecię 🙃
 

Załączniki

  • A1C39200-FE71-4C82-BCA1-EE11FCCA87C7.jpeg
    A1C39200-FE71-4C82-BCA1-EE11FCCA87C7.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 174
reklama
Mój na Mikołajki od moich rodziców dostaje bujak Little Tikes.

Pod choinkę od moich rodziców dostanie pieniądze a od chrzestnego hulajnogę i klocki waffel.

Od nas na mikołajki zwierzątka- 44sztuki a pod choinkę crazy car.
O też właśnie myślę nad tym jeździliśmy grawitacyjnym tylko boje się że mój za mały nie niego i czytałam różne opinie że niby z łożyskami kół jest problem. Masz go juz? Jakie odczucia? Dla dziecka w jakim wieku kupiłaś?
 
Dziewczyny jak ubieracie dzieci do snu? U nas katar. I to taki przezroczysty, zrobił się ciut gestrzy od wczoraj to tego w czwartek było szczepienie MMR ostatnia dawka i idą trójki górne. Wszystko na raz, ten katar to od zębów może byc? Ale że aż taki? Może po tym szczepieniu cos
 
Dziewczyny jak ubieracie dzieci do snu? U nas katar. I to taki przezroczysty, zrobił się ciut gestrzy od wczoraj to tego w czwartek było szczepienie MMR ostatnia dawka i idą trójki górne. Wszystko na raz, ten katar to od zębów może byc? Ale że aż taki? Może po tym szczepieniu cos
Może być od zębów. U nas zawsze u obojga.
Krzysiek śpi w bodziaku plus te cienkie spodenki z Lidla, czasem skarpety, odkryty.
 
Dziewczyny jak ubieracie dzieci do snu? U nas katar. I to taki przezroczysty, zrobił się ciut gestrzy od wczoraj to tego w czwartek było szczepienie MMR ostatnia dawka i idą trójki górne. Wszystko na raz, ten katar to od zębów może byc? Ale że aż taki? Może po tym szczepieniu cos
Moja ubrana jak na załączonym zdjęciu jest - właśnie dzisiaj przewędrowała do łóżka po tym jak wyszłam z pokoju 😆 Zawsze się odkrywa... 🤷🏻‍♀️ Ale też ma delikatny katar - i idą jej kiełki więc może to połączone faktycznie jest. Nigdy nie zwróciłam na to uwagi. Dodam że ja mam w sypialni najchłodniej, nie lubię jak jest w niej gorąco.
A1EE2912-F522-408C-AD8D-6B0F064075D4.jpeg
 
Moja ubrana jak na załączonym zdjęciu jest - właśnie dzisiaj przewędrowała do łóżka po tym jak wyszłam z pokoju 😆 Zawsze się odkrywa... 🤷🏻‍♀️ Ale też ma delikatny katar - i idą jej kiełki więc może to połączone faktycznie jest. Nigdy nie zwróciłam na to uwagi. Dodam że ja mam w sypialni najchłodniej, nie lubię jak jest w niej gorąco. Zobacz załącznik 1052791
Ale się duża wydaje, jak przedszkolak.
U nas wszędzie w nocy 19st
 
Mojej jak wychodzły 3 to miała gorączkę ale jej wszystkie w jednym czasie szły.
Młoda śpi z nami i ja jej tylko bodziaka ubieram.
 
Ale się duża wydaje, jak przedszkolak.
U nas wszędzie w nocy 19st
Wszyscy mówią, że jest duża 😊 A jak byliśmy u szczepienia miesiąc temu to miała 88 cm. Dla mnie to i tak moje maleństwo jest.
Ale fakt jest ciężka - już mam problem ją nosić bo brzuch mi wywaliło, waży 14 kg.
 
reklama
Wszyscy mówią, że jest duża 😊 A jak byliśmy u szczepienia miesiąc temu to miała 88 cm. Dla mnie to i tak moje maleństwo jest.
Ale fakt jest ciężka - już mam problem ją nosić bo brzuch mi wywaliło, waży 14 kg.
Krzysiek to 79cm i 11kg, także spore maleństwo.
 
Do góry