reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
To wszystko też zależy jakie masz dziecko, Igor jest z tych nieodkładalnych, wszystko na nie więc też nie zdecydowała bym się świadomie w najbliższym czasie na drugie, ale są też dzieci, które pobawią się na macie, które nie potrzebują mamy 24h na dobe :)
Moje takie jest, ze samo sie soba zajmie. I nigdy bym sie na drugie nie zdecydowala xD
 
Ja bym chciała drugie dość szybko (a miesiąc temu mówiłam że nigdy więcej dzieci, ale to przez poród i problemy żołądkowe malucha), ale ani nie mam z kim, ani warunków w domu nie mam na więcej aktualnie. Może kiedyś zmieni mi się sytuacja
 
To wszystko też zależy jakie masz dziecko, Igor jest z tych nieodkładalnych, wszystko na nie więc też nie zdecydowała bym się świadomie w najbliższym czasie na drugie, ale są też dzieci, które pobawią się na macie, które nie potrzebują mamy 24h na dobe :)
No to prawda. Jak jestem na czerwcowkach i mam porównanie, to mi się trafiło na prawdę przyzwoite dziecko [emoji3] śpi ostatnio od 19-20 do 7-8 z jedną lub dwiema pobudkami na cyca, w dzień trzy drzemki w tym jedna około dwóch godzin. Czasem wiadomo jest gorszy czas to daje w kość, ale generalnie jest pogodna i umie się sama pobawić. Chociaż ostatnio tłumaczę jej się jak wychodzę na chwilę z pokoju [emoji23]
 
Ja bym chciała drugie dość szybko (a miesiąc temu mówiłam że nigdy więcej dzieci, ale to przez poród i problemy żołądkowe malucha), ale ani nie mam z kim, ani warunków w domu nie mam na więcej aktualnie. Może kiedyś zmieni mi się sytuacja
Pomyśl tylko, że ja te problemy żołądkowe mam od 5 msc i tak dzień w dzień coś, od trochę ponad tygodnia mamy Nutramigen i jest tylko coraz gorzej, jutro idziemy do pediatry i niech coś wymyśli, dieta eliminacyjna nie pomogła, Nutramigen nie pomaga ja już opadam z sił ostatnio
 
No to prawda. Jak jestem na czerwcowkach i mam porównanie, to mi się trafiło na prawdę przyzwoite dziecko [emoji3] śpi ostatnio od 19-20 do 7-8 z jedną lub dwiema pobudkami na cyca, w dzień trzy drzemki w tym jedna około dwóch godzin. Czasem wiadomo jest gorszy czas to daje w kość, ale generalnie jest pogodna i umie się sama pobawić. Chociaż ostatnio tłumaczę jej się jak wychodzę na chwilę z pokoju [emoji23]
Moje dziecko jak zaśnie o 21:30 to jest naprawdę ekstra
Nie bawi się sam musisz być obok, król jest wyjątkowo wymagający [emoji1745]
 
Moje dziecko jak zaśnie o 21:30 to jest naprawdę ekstra
Nie bawi się sam musisz być obok, król jest wyjątkowo wymagający [emoji1745]
No właśnie, co dziecko to inna historia. Moja musi mnie miec w zasięgu wzroku. Ale np biorę ją na matę do kuchni i moge spokojnie robić obiad, czasem ją zagadując albo podając zabawki [emoji4]
A zaczeliscie już rozszerzanie diety?
 
reklama
Dzięki dziewczyny, to sam początek, podchodzę spokojnie, jest tyle ciąż biochemicznych, poronień itd. na tym etapie, że nie chce się nakręcać. Moja raczej średnia, ma dni że dużo sama się bawi, a czasem ciągle tylko rączki, ale jakby tak patrzeć to zawsze coś będzie, jakby była starsza to znów balabym się chorób dziecięcych, zazdrości. Ja tak wolę, ale każdy ma swoje argumenty za mniejszą lub większą różnicą wieku. @ilonaz a myślałaś o zmniejszeniu karmień nocnych? Na szkole rodzenia mówili że to regularne i częste nocne karmie ja mają duży wpływ na wstrzymanie owulacji.
 
Do góry