reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moze byc ze jestem w ciazy ??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
Cześć
Staramy się o dzidziusia, ostatnio było drugie podejście dzień przed owulacja, i w dniu owulacji.
Ogólnie nie mam żadnych objawów, jedynie w sobotę czułam się poprostu jak bym miała dostać okres wczoraj powinnam dostać okres natomiast narazie cisza...
Pierwszy test zrobiłam w sobotę wyszedł negatywnie i wczoraj rano zrobiłam drugi i też negatywny.
Miesiączki mam zawsze regularnie ewentualnie dzień przed planowaną trochę mnie to dziwi testy negatywnie i okresu też brak .
Jak sądzicie czy robić jutro rano test czy czekać.
Pierwsze podejście wyszło negatywnie
Drugie podejście czekamy
Tak bardzo bym chciała już zajść w ciąże, i nie wiem czy nie za bardzo przesadzam trochę. To chyba psychika instynktu macierzyńskiego...
 
reklama
powiem tak przy pierwszym podejsciu okres mi sie spoznial 10 dni a tak sie nakrecilam na ciąże że pozniej bylo wielkie rozczarowanie.... jak odpuscilam psychicznie to sie udalo, zrobilam test bardziej z ciekawości i nie dowierzałam że za drugim razem sie udało bo w pierwszej ciąży robilismy badania i mąż musiał brać leki i mimo że bardzo chcialam zajsc w ciąże teraz to z tyłu głowy miałam że może to potrwać o wiele dłużej niż za pierwszym razem :) A więc głowa do góry wrzuć na luz. Ja bym poszła na bete np w środe i już testów nie robiła żeby sie nie nakrecac
 
Pierwszy test robiłam 3 dni po spodziewanej miesiączce ale był negatywny. Poczekalam aż będzie tydzień po Om i test wyszedł pozytywny :) poczekaj jeszcze.
 
Rozwiązanie
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry