reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej Kochana @budkaa , szukam wieści od Ciebie i tu znalazłam. Gratuluję z całego serducha.
Jesteś po usg, tzn wszystko na dobrej drodze. Trzymam kciuki za Wasze zdrowie. WESOŁYCH ŚWIĄT 😘❄☃🎄
Cześć kochana !! ❤️ Tak zarodeczek mial 2mm ostatnio, mam nadzieje ze 03.01 zobaczę serduszko.
a u Ciebie jak sytuacja wygląda teraz? Nie doataje powiadomien ze staraczek wiec nadrabiam ile mogę ale pewnie mi Twoje wpisy umknęly. Baaaaardzo Ci dziękuję za pamięć 😘😘
Trzymam moooocno za Ciebie kciuki i również życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt 😘😘
 
reklama
Jesteśmy starsze 5 i 1 dzień [emoji16]🤭


Dzień dobry :)
Oj jaka ochotę z rana mialam ja *Jajowe*
Z boczusiem i cebulką
Oczywiscie pobiegłam zrobić dla siebie dla chłopaków.... Tiaaa
A jak szybko wyszła ze mnie.. Już mnie męczą te mdlosci i wymioty :/

Mam nadzieje ze będzie widać serduszko na wizycie w następny poniedziałek 🥰
 
U mnie też nie ma. Ale również telefonowa wersja bo w domu brak komputera

Jak wasze fasolki przy niedzieli
Postęp prac przed świętami?!
 
reklama
Do góry