reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

reklama
... byłam dziś u ginka na usg, nie było widać pęcherzyka w jamie macicy, kazał zrobić betę w poniedziałek i we wtorek powtórzyć usg, ale ja bym nie wytrzymała całego weekendu niepewności i pojechałam od razu na betę, mój dzisiejszy wynik to 361,5 o co kaman ???

Poniedziałek : 100,4

Środa: 109,8

Piątek: 361,5

?????????????????????????????????????
No i chyba mamy tu w brzuszku malego uparciuszka co lubi platac figle❤trzymam kciuki❤ja ide we wtorek na 1 usg
 
Dziewczyny z niskim przyrostem bety, udalo sie ktorejs z Was donosic ciążę? Ja mam przyrost na poziomie 38%, strasznie mi smutno, ze nic z tego nie bedzie ☹
 
Dopiero 20 stycznia bo wyjechala gdzies na urlop świąteczny. Oczywiscie zglosze sie do innego lekarza wczesniej bo nie wytrzymam do powrotu mojej, ale strasznie sie martwie.
 
Dopiero 20 stycznia bo wyjechala gdzies na urlop świąteczny. Oczywiscie zglosze sie do innego lekarza wczesniej bo nie wytrzymam do powrotu mojej, ale strasznie sie martwie.
Ale nie masz żadnych plamien ? Dobrze by było iść jak najszybciej, może da jakieś leki ,ja brałam luteine i duphaston ,bo miałam za mało progeeteronu
 
reklama
Do góry