reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
No padlam jak przwczytalam ze u nas jakies kwasy 😂😂 nazwijmy sie „loża szyderców” to nikt juz tu nie przyjdzie mącić 😅
Super ze wizyty udane, na reszte czekam z niecierpliwoscią 😍
Ale to wyszło nie zamierzane
Kazda przed podjęciem chęci bycia na takiego typu forum czyta regulamin a tam twardo napisane ze zgadzamy się na cytowanie własnych wypowiedzi
No kuzwa więc było to zrobione
Czy się nasmiewalysmy.. Ona swoje my swoje wyszło jak wyszło
ONA anioł pokrzywdzony
A ja Hejterka ( :o 🤣)
 
Ja już po wizycie. Widziałam [emoji173] aż się popłakałam na fotelu... Wszystko jest ok badania też. Kolejna wizyta 27.01. Dostałam jakieś Wit z grupy B na mdłości i vomex ale z vomecem to tylko jak będzie źle. Tak się cieszę. Dziękuję za słowa otuchy. Trzymam kciuki za resztę wizytujacych. [emoji8][emoji8][emoji8]

Gratulacje [emoji177] teraz rośnijcie zdrowo [emoji8]
 
Szybko weszłam, fajnie było, ale potem stałam w kolejce żeby zapisać się na badanie i zeszło dłuuuugo bo to szpital i były kobitki do porodu, to ja biedny żuczek z jednym małym skierowaniem czekałam i czekałam 😎 tyłozgięcie ma się dobrze, Duphaston do 13 stycznia i koniec (nareszcie przestanie boleć mnie żołądek), jeszcze ze trzy tygodnie mam odpuścić treningi i basen ale już pod koniec stycznia wjeżdżam na pełnej 😆
 
Ja już po wizycie. Widziałam ❤ aż się popłakałam na fotelu... Wszystko jest ok badania też. Kolejna wizyta 27.01. Dostałam jakieś Wit z grupy B na mdłości i vomex ale z vomecem to tylko jak będzie źle. Tak się cieszę. Dziękuję za słowa otuchy. Trzymam kciuki za resztę wizytujacych. 😘😘😘
Kurczęcie, są emocje co? Brawo, gratulacje, cudowne wieści ❤️ Ja też leżałam na USG i płakałam a mój O. gapił się w monitor i słowa nie mógł powiedzieć 🙈
 
Hallo :)
Nie było mnie jakiś czas trochu przegapiłam co??
Ja się czuje beznadziejnie mdłości i tylko bym leżała 😣
Wizytę mam na 17 stycznia ..
Ech ..i potym trzecim będę bambaryła najgorszy to ten zwisek nad blizna po cc!!
Buzile
 
Dziewczyny, brałyście swoich na pierwsze USG? Czy zabierałyście dopiero na kolejne?
Ja bym zabrała, ale jak będzie coś nie tak..., nie będzie zarodka albo serduszka..., to chyba wolałabym powiedzieć mu w domu sama...
 
reklama
Dziewczyny, brałyście swoich na pierwsze USG? Czy zabierałyście dopiero na kolejne?
Ja bym zabrała, ale jak będzie coś nie tak..., nie będzie zarodka albo serduszka..., to chyba wolałabym powiedzieć mu w domu sama...
Ja na pierwszej wizycie byłam sama ,ale serduszka jeszcze nie było.
Dziś chcę wziąć meżola i mam nadzieję, że razem zobaczymy te nasze [emoji173]
Nie myślmy,że coś będzie nie tak! Wszystko będzie super [emoji16]
 
Do góry