reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzień dobry Siostry. Fakt, dużo smutnych historii się wysypało, ale cóż, takie jest życie, i nic dziwnego że każdy mówi: byle do drugiego trymestru. Ja się jakoś nie martwię, przyjmuję na klatę co ma być, to, co ma się stać i tak się stanie. Rzadko mam mdłości, brzucha nie widać (poza tłuszczem który mi został), cycki bolą, senność mniejsza. Zaciskam zęby i czekam do 21 stycznia na kolejne USG. Ostatnie miałam w 9tc, to musi mi póki co wystarczyć.

Jakie plany na sobotę?
 
reklama
To jeszcze raz ja na chwile [emoji28]
Włączam FB, a on wyświetla mi wspomnienie sprzed 2 lat.... z bardzo trafną myślą, która wiele razy pomogła mi trafić na dobry tor w życiu :)
To chyba nie przypadek ;)

P.S. Tak, to moje plecy w czasach mojej świetności trenerskiej. Teraz są normalne i kobiece :D inne czasy, inne priorytety :p
Adjustments.JPG
 
Łysolki z racji nie posiadania sierści wydzielają więcej sebum co pod paszkami i w zgieciach jeśli się nie wyciera zaczyna nie przyjemnie wonic
Nie ze smród 🙄 poprostu jak pieczarka na to mówię 🤦‍♀️😂
Tak myślałam, że to dlatego że łysol. Mój Czorny jest takim trochę brudaskiem, rzadko się myje i to dziwnie jak na kota, muszę go od czasu do czasu przecierać na mokro 😆
 
To jeszcze raz ja na chwile [emoji28]
Włączam FB, a on wyświetla mi wspomnienie sprzed 2 lat.... z bardzo trafną myślą, która wiele razy pomogła mi trafić na dobry tor w życiu :)
To chyba nie przypadek ;)

P.S. Tak, to moje plecy w czasach mojej świetności trenerskiej. Teraz są normalne i kobiece :D inne czasy, inne priorytety :pZobacz załącznik 1063983
No i widzisz, sama takie mądrości zapodałaś, brawo 💪 powiem Ci że plecki imponujące, ale jeśli teraz są kobiece to lepiej 😎 ja za takie coś znalazłam we wspomnieniach na fejsie, bohater zawsze na propsie.
 

Załączniki

  • EA5B1AFA-3B94-4A4E-AD6B-29FCCE12E3C6.jpeg
    EA5B1AFA-3B94-4A4E-AD6B-29FCCE12E3C6.jpeg
    149,1 KB · Wyświetleń: 59
Szybkie śniadanie i basen 😁😁😁
Dzień dobry Siostry. Fakt, dużo smutnych historii się wysypało, ale cóż, takie jest życie, i nic dziwnego że każdy mówi: byle do drugiego trymestru. Ja się jakoś nie martwię, przyjmuję na klatę co ma być, to, co ma się stać i tak się stanie. Rzadko mam mdłości, brzucha nie widać (poza tłuszczem który mi został), cycki bolą, senność mniejsza. Zaciskam zęby i czekam do 21 stycznia na kolejne USG. Ostatnie miałam w 9tc, to musi mi póki co wystarczyć.

Jakie plany na sobotę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry Siostry. Fakt, dużo smutnych historii się wysypało, ale cóż, takie jest życie, i nic dziwnego że każdy mówi: byle do drugiego trymestru. Ja się jakoś nie martwię, przyjmuję na klatę co ma być, to, co ma się stać i tak się stanie. Rzadko mam mdłości, brzucha nie widać (poza tłuszczem który mi został), cycki bolą, senność mniejsza. Zaciskam zęby i czekam do 21 stycznia na kolejne USG. Ostatnie miałam w 9tc, to musi mi póki co wystarczyć.

Jakie plany na sobotę?

Ogarnąć chałupę [emoji28] obiad i może na basen skocze z młodsza córka.

Łysolki z racji nie posiadania sierści wydzielają więcej sebum co pod paszkami i w zgieciach jeśli się nie wyciera zaczyna nie przyjemnie wonic
Nie ze smród [emoji849] poprostu jak pieczarka na to mówię 🤦‍♀️[emoji23]

[emoji23][emoji23]

To jeszcze raz ja na chwile [emoji28]
Włączam FB, a on wyświetla mi wspomnienie sprzed 2 lat.... z bardzo trafną myślą, która wiele razy pomogła mi trafić na dobry tor w życiu :)
To chyba nie przypadek ;)

P.S. Tak, to moje plecy w czasach mojej świetności trenerskiej. Teraz są normalne i kobiece :D inne czasy, inne priorytety :pZobacz załącznik 1063983

WOW no mega plecki [emoji7] niezle musiałaś wyciskać kg [emoji1377]
 
Do góry