reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
To jeszcze raz ja na chwile [emoji28]
Włączam FB, a on wyświetla mi wspomnienie sprzed 2 lat.... z bardzo trafną myślą, która wiele razy pomogła mi trafić na dobry tor w życiu :)
To chyba nie przypadek ;)

P.S. Tak, to moje plecy w czasach mojej świetności trenerskiej. Teraz są normalne i kobiece :D inne czasy, inne priorytety :pZobacz załącznik 1063983
Mi moja trenerka po poronieniu powiedziała, że zajdę w ciążę w swojej życiowej formie. 4 razy w tygodniu byłam na siłowni, praca na 1,5 etatu, zakup mieszkania i wakacje życia i BACH! Z wakacji wróciłam z 2 paskami. Więc tak #tryhard ❤️
 
Nie martw się sporo z nas tak ma. Mój mąż właśnie kończy dwutygodniowy urlop i przez ten czas ja w domu robiłam dosłownie nic, przychodziłam z pracy i kładłam się spać i wstawałam na gotowe. Powoli z dnia na dzień mam więcej energii i myślę, że jak wystartuje drugi trymestr to będzie lepiej [emoji6][emoji6][emoji6]

U mnie to samo, z tym ze jestem w domu - nie prawej. Mąż we wtorek wraca do pracy (wyjazdow), nie będzie go 3 dni, nie wiem jak sobie poradzę jak 2 tyg nie robiłam nic bo ledwo żyje:/
 
Cześć dziewczyny jestem z Wami po cichu od pierwszej strony. 💪
Chciałam czekać do czwartkowej wizyty, ale z racji, że zamknięcie wątku na prywatny zbliża się wielkimi krokami, stwierdziłam, że czas najwyższy się odezwać. Aktualnie 8+3,ale witam się po cichu, gdyż mam już aniołka z tego roku. Gratuluję udanych wizyt i łączę się w bólu z wszystkimi mamami aniołków. I choć ciężko czasem uwierzyć to pamiętajcie, że po burzy zawsze wychodzi słońce :) trzymam kciuki za każdą z Was ❤️❤️
 
Jeszcze odnośnie prenatalnych. Dziewczyn y z Bytomia, jego okolic w ogóle ze Śląska :
Na stronie Sigma-Bi przeczytałam, że prowadzone są badania prenatalne dla kobiet w ciąży w każdym wieku bez skierowania od lekarza, zamieszkujące woj. Śląskie za darmo. Czy wiecie coś na ten temat? Próbowałam tam zadzwonić ale nikt nie odbiera. Dwa lata temu mielismy tam prenatalne ale z NFZ i na jakość na pewno nie mogę narzekać
 
Dziewczyny, ja też ledwo żyję, energii za grosz nie mam. Byłam na zakupach i teraz wszystko mi się w środku trzęsie, czuję jakieś ogólne osłabienie. Z psem rano poszłam na dłuższy spacer, wróciłam spocona jak prosiak, mięśnie mi się telepały. Nie wiem czy to ciąża czy wiek 😆
Mój zapał ogarnięcia zwierząt
Kurcze wsumie nie wyglądają źle 🤷‍♀️
Wyszlam właśnie spod prysznica nawet girki Ogolilam 🤔😂( jak to by mój chlop powiedział hooo sex będzie 🤔😂😂😂🤣)
 
Jeszcze odnośnie prenatalnych. Dziewczyn y z Bytomia, jego okolic w ogóle ze Śląska :
Na stronie Sigma-Bi przeczytałam, że prowadzone są badania prenatalne dla kobiet w ciąży w każdym wieku bez skierowania od lekarza, zamieszkujące woj. Śląskie za darmo. Czy wiecie coś na ten temat? Próbowałam tam zadzwonić ale nikt nie odbiera. Dwa lata temu mielismy tam prenatalne ale z NFZ i na jakość na pewno nie mogę narzekać
Tak jest dokładne
 
Mój zapał ogarnięcia zwierząt
Kurcze wsumie nie wyglądają źle 🤷‍♀️
Wyszlam właśnie spod prysznica nawet girki Ogolilam 🤔😂( jak to by mój chlop powiedział hooo sex będzie 🤔😂😂😂🤣)
Hahaha a ja giry ogoliłam na sylwka i dzisiaj nikt mnie do tego nie zmusi 😤😆 teraz siedzę i żrę biszkopty, wspaniała aktywność. Muszę trochę posprzątać ale chyba nie muszę mówić jak bardzo chcę to robić 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry