reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

@anielka1 pozwól, że tutaj Ci odpisze. Dziękuję za Twoje słowa ❤

Niestety policja nie złapała złodziei. Było więcej takich kradzieży, więc ich szukają. Ale nie łudzę się, że odzyskam cokolwiek z tego co straciliśmy.

1 %
Tak, chcemy zbierać dla Tosi. Właściwie już możemy zaczynać, bo wiele osób może rozliczać się od stycznia. Z tego co się orientuję, to osoby które mają firmy, własną działalność.
Jeżeli prowadzicie coś swojego, Wasz mąż, rodzice, znajomi..... Czy moglibyście przekazać dla Tosi 1% podatku?
Mogę Wam wysłać ulotki w pliku na email albo ten na adres gotowe wydrukowane pocztą.
Gdyby któraś z Was chciała pomoc, napiszcie.
*
*
*
Tosi ząbek jeszcze się gramoli do nas..... Nie daje przy tym w nocy spac. Tosia płacze od 2 do 6 rano a ja razem z Nią....

Zaczął się rok 2020. Poprzedni, był dla nas ciężki. Zwłaszcza ostatnie 3 miesiące roku, dały nam tak w kość,ze mogłabym ten rok nazwać najgorszym w moim życiu.
Jednak jets z nami Tosia, więc nie mogę nazwać tego roku złym :)
Wczoraj nie ma, jutra nie ma - jets dziś. Na tym trzeba się skupić.

Życze Wam szczęścia i zdrowia w nowym roku. Oraz dobrych osób na drodze, które podzielą się pogodą ducha.❤️


ANTONINA PODPORA - OLSZTYN.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
@anielka1 pozwól, że tutaj Ci odpisze. Dziękuję za Twoje słowa ❤

Niestety policja nie złapała złodziei. Było więcej takich kradzieży, więc ich szukają. Ale nie łudzę się, że odzyskam cokolwiek z tego co straciliśmy.

1 %
Tak, chcemy zbierać dla Tosi. Właściwie już możemy zaczynać, bo wiele osób może rozliczać się od stycznia. Z tego co się orientuję, to osoby które mają firmy, własną działalność.
Jeżeli prowadzicie coś swojego, Wasz mąż, rodzice, znajomi..... Czy moglibyście przekazać dla Tosi 1% podatku?
Mogę Wam wysłać ulotki w pliku na email albo ten na adres gotowe wydrukowane pocztą.
Gdyby któraś z Was chciała pomoc, napiszcie.
*
*
*
Tosi ząbek jeszcze się gramoli do nas..... Nie daje przy tym w nocy spac. Tosia płacze od 2 do 6 rano a ja razem z Nią....

Zaczął się rok 2020. Poprzedni, był dla nas ciężki. Zwłaszcza ostatnie 3 miesiące roku, dały nam tak w kość,ze mogłabym ten rok nazwać najgorszym w moim życiu.
Jednak jets z nami Tosia, więc nie mogę nazwać tego roku złym :)
Wczoraj nie ma, jutra nie ma - jets dziś. Na tym trzeba się skupić.

Życze Wam szczęścia i zdrowia w nowym roku. Oraz dobrych osób na drodze, które podzielą się pogodą ducha.❤️


Zobacz załącznik 1063047
Dziękuję, tak mamy własną działalność i przekaże również dalej :) Tosia cudna. Ja również urodziłam w zeszłym roku ,w grudniu. Na pocieszenie , u nas ząbkowanie też paskudne;) ściskam mocno ,ps.prześlij mi proszę ulotkę na adres: marzena@tesora.eu
 
@anielka1 pozwól, że tutaj Ci odpisze. Dziękuję za Twoje słowa ❤

Niestety policja nie złapała złodziei. Było więcej takich kradzieży, więc ich szukają. Ale nie łudzę się, że odzyskam cokolwiek z tego co straciliśmy.

1 %
Tak, chcemy zbierać dla Tosi. Właściwie już możemy zaczynać, bo wiele osób może rozliczać się od stycznia. Z tego co się orientuję, to osoby które mają firmy, własną działalność.
Jeżeli prowadzicie coś swojego, Wasz mąż, rodzice, znajomi..... Czy moglibyście przekazać dla Tosi 1% podatku?
Mogę Wam wysłać ulotki w pliku na email albo ten na adres gotowe wydrukowane pocztą.
Gdyby któraś z Was chciała pomoc, napiszcie.
*
*
*
Tosi ząbek jeszcze się gramoli do nas..... Nie daje przy tym w nocy spac. Tosia płacze od 2 do 6 rano a ja razem z Nią....

Zaczął się rok 2020. Poprzedni, był dla nas ciężki. Zwłaszcza ostatnie 3 miesiące roku, dały nam tak w kość,ze mogłabym ten rok nazwać najgorszym w moim życiu.
Jednak jets z nami Tosia, więc nie mogę nazwać tego roku złym :)
Wczoraj nie ma, jutra nie ma - jets dziś. Na tym trzeba się skupić.

Życze Wam szczęścia i zdrowia w nowym roku. Oraz dobrych osób na drodze, które podzielą się pogodą ducha.❤️


Zobacz załącznik 1063047
Masz moze jakis profil na facebooku ?? Lub profil Tosienki??
Mozna by bylo udostępnić:) poszloby na caly kraj :)
 
I jest strona na Instagramie:
:)


Czy któraś z Was chciałabym nam pomóc w zbieraniu dla Tosi 1 %?
Mamy wydrukowane ulotki. Mogłabym trochę wysłać pocztą.
Żeby rozdać wśród rodziny, znajomych, przyjaciół, w pracy, dla znajomej księgowej itd. Byłabym bardzo wdzięczna :)
Jeżeli jest ktoś chętny to poproszę o wiadomość prywatną i adres gdzie mogłabym wysłać ulotki.

Dziękuję ❤️
 
I jest strona na Instagramie:
:)


Czy któraś z Was chciałabym nam pomóc w zbieraniu dla Tosi 1 %?
Mamy wydrukowane ulotki. Mogłabym trochę wysłać pocztą.
Żeby rozdać wśród rodziny, znajomych, przyjaciół, w pracy, dla znajomej księgowej itd. Byłabym bardzo wdzięczna :)
Jeżeli jest ktoś chętny to poproszę o wiadomość prywatną i adres gdzie mogłabym wysłać ulotki.

Dziękuję ❤️
Ja przyjmę :) moge adres priv ?
 
reklama
Do góry