reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Annaaj112

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2020
Postów
39
witam
od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Planowana miesiączka 12tego stycznia.
zrobiłam dzisiaj test i jest bardzo słaba druga kreska.
Proszę powiedzcie mi czy też to widzicie czy tylko ja już zaczynam zwariować?
received_455945968643387.jpeg
20200108_074219.jpg
20200108_074138.jpg
 
reklama
witam
od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Planowana miesiączka 12tego stycznia.
zrobiłam dzisiaj test i jest bardzo słaba druga kreska.
Proszę powiedzcie mi czy też to widzicie czy tylko ja już zaczynam zwariować?Zobacz załącznik 1065458Zobacz załącznik 1065459Zobacz załącznik 1065460
Coś jak by przebijało cień cienia [emoji4] jednak takich testów na forum multum było a ciąży brak [emoji17] dlatego najlepiej zrobić Bete Hcg i wtedy masz 100% pewności, albo poczekać do terminu @ i powtórzyć test.
Trzymam kciuki aby to jednak był pozytyw[emoji110][emoji110][emoji110][emoji8]
 
Widać widać, mialam tak samo, wczoraj bylam na wizycie i 6ty tydzien i zobaczylam juz serduszko 😍 a nikt tej kreski nie widział prócz mnie. Idz na betę, ja tak zrobilam i juz bylam pewna 🙂
 
Widać widać, mialam tak samo, wczoraj bylam na wizycie i 6ty tydzien i zobaczylam juz serduszko 😍 a nikt tej kreski nie widział prócz mnie. Idz na betę, ja tak zrobilam i juz bylam pewna 🙂
Problem polega na tym że mieszkam w Norwegii i tu bety nie robią :/ czy mogę powtórzyć test jutro? Czy miałaś jakieś objawy?
 
Nie miałam, tego dnia, co zrobilam test powinnam dostac okresu, a ze zawsze dostawałam nad ranem to jak wstalam to jakos pomyslalam ze zrobię test no i bach😁 ta druga kreska naprawdę była praktycznie nie widoczna, powtorzylam po 3 dniach i juz byla wyraźna druga kreska 🙂 wiem, ze latwo mowic, ale musisz poczekać ze 2 3 dni i powtórzyć test
 
Nie miałam, tego dnia, co zrobilam test powinnam dostac okresu, a ze zawsze dostawałam nad ranem to jak wstalam to jakos pomyslalam ze zrobię test no i bach😁 ta druga kreska naprawdę była praktycznie nie widoczna, powtorzylam po 3 dniach i juz byla wyraźna druga kreska 🙂 wiem, ze latwo mowic, ale musisz poczekać ze 2 3 dni i powtórzyć test
Spróbuję wytrzymac ale jakbym mogła to wykupilabym wszystkie apteki w mieście z testów i robiła co chwile🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry