reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamusie z Poznania?

Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
14
Witam mam takie pytanie odnośnie szpitala w Poznaniu czy trzeba kupować swoje ciuszki dla bobasa czy oni dawaja swoje szpitalne i czy jak już się bierze swoje to czy biorą do siebie czy zwracają?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja urodziłam w październiku na lutyckiej. Też wszystko dają, tylko chusteczek mokrych ni3 ma i laktator też jest na miejscu ,ale warto mieć swój.
Ktory szpital? Na polnej generalnie wszystko dla dziexka jest - ciuszki i pieluchy. Trzeba ewentualnie miec swoje mokre chusteczki, bo tego nie ma. Ciuszki tylko na wyjscie.
 
Witam mam takie pytanie odnośnie szpitala w Poznaniu czy trzeba kupować swoje ciuszki dla bobasa czy oni dawaja swoje szpitalne i czy jak już się bierze swoje to czy biorą do siebie czy zwracają?
W Raszei szpital wszystko zapewnia, pieluchy, ubranka, becik, laktator, mm. Chusteczki musisz mieć swoje. Ubranka tylko na wyjście. No chyba że bardzo chcesz mieć swoje , nie musisz ich nikomu oddawać bo są Twoje ;)
 
Aha, w Raszei dziecko jest tylko w kaftaniku i pieluszce. Zawinięte w becik. To jest wygodne bo masz szybki dostęp do pieluchy. Do badania też tylko ściągasz mu kaftanik i też gotowe.
 
Aha właśnie się tak zastanawiałam bo wcześniej rodziłam w Kaliszu bo tam mieszkałam teraz obecnie mieszkam kawałek za Poznaniem i nie wiedziałam czy trzeba mieć swoje czy tam wszystko mają 🙄 W Kaliszu natomiast też tylko na wyjście trzeba było mieć i właśnie chusteczki mokre swoje i wiadomo tam do pielęgnacji bobaska swoje , a laktator jednak wolę mieć własny ze względu na używanie przez kogoś np. na oddziale mieli 3-4 laktatory i trzeba było czekać aż dana osoba skończy używać. No ale nic się na to nie poradzi. Dziękuję za pomoc pozdrawiam 😊
 
Do góry