reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Hej i jak tam powtorzyłaś test ?
Hej. Tak powtorzylam tym razem clearblue. Jest mniej czuly niz te co robilam do tej pory, ale tez widze cien kreski :D Niestety moj tel ma cos uszkodzone z aparatem bo nie dalam rady zrobic zdjecia. Jak wroce do domu z pracy to postaram sie wrzucic :) Dziekuje za pamiec <3
 
reklama
to teraz odpowiedz DOROSLEJ kobiety jak to napisalas.
Pamietaj ze to ze jestes zarejestrowana na forum nie znaczy ze musisz odpowiadac na pytanie ktore ci sie nie podoba itd. a przedewszystkim nie musisz odpowiadac za wszystkich ze "nikt tu ci nie da diagnozy, skad my to mamy wiedziec" itp.
To ze ty nie mialas zadnych takich doswiadczen ani nie chcesz dac konkretnej odpowiedzi to nie masz prawa zabierac tej mozliwosci innym mowiac ze MY nie wiemy...
Ja nie prosze o diagnoze ani zeby ktos bral odpowiedzialnosc za moj stan zdrowie tylko o to zeby ktos kto mial podobna sytuacje podzielil sie swoimi doswiadczeniami...

Nie potrzebuje ciuciania jak to nazwalas.
A kazdy ma prawo zapytac sie na forum jesli jest czegos niepewny...
Jesli denerwuja Ciebie takie pytania na forum to po prostu ich nie komentuj i wszyscy beda szczesliwi...
Lepiej bym tego nie ujęła [emoji16] Brawo [emoji122]
 
Hej. Tak powtorzylam tym razem clearblue. Jest mniej czuly niz te co robilam do tej pory, ale tez widze cien kreski :D Niestety moj tel ma cos uszkodzone z aparatem bo nie dalam rady zrobic zdjecia. Jak wroce do domu z pracy to postaram sie wrzucic :) Dziekuje za pamiec QUOTE]

Sprobuj tym testem clearblue co pokazuje tydzień ciąży on jest czuły no i nie trzeba się dopatrywać kresek bo pisze co i jak [emoji6] [emoji110][emoji8]
 
Sprobuj tym testem clearblue co pokazuje tydzień ciąży on jest czuły no i nie trzeba się dopatrywać kresek bo pisze co i jak [emoji6] [emoji110][emoji8][/QUOTE]
 
Jeśli nie ma @ jest szansa i nadzieja [emoji16][emoji8], możliwe że takie słabe kreski bo owu była później. to trzymam dalej kciuki [emoji110]
Dziekuje. Oj my tez trzymamy az nas bola! :D Staramy sie juz dlugo i byloby to dla nas spelnienie wszelkich marzen. Nie pisalam o tym wczesniej, ale w lipcu 2019 roku poronilam w 1,5 miesiacu ciazy, robilam testy genetyczne i mial byc synek 😢 dlatego jest nam jeszcze trudniej teraz gdy od lipca bylby to pierwszy pozytywny test i mamy nadzieje ze jesli to prawda bobasek bedzie sie rozwijac prawidlowo az do samego rozwiazania<3
 
@Annaaj112

Hej i jak tam sytuacja ? Testowałaś ???
Hej. Tak. Pokazuje 1-2 tyg. Ale zobaczę jeszcze szwagierka ma mi w Polsce kupić w aptece jest test hcg z krwi domowy. Przelatuje do nas w sobotę to zobaczymy :) mam się zgłosić do lekarza za dwa tygodnie więc tą wizyta co miała być 22 odwołali żeby nie robić za wcześnie usg bo mówią że byłoby to bez sensu na tak wczesnym etapie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej. Tak. Pokazuje 1-2 tyg. Ale zobaczę jeszcze szwagier ma mi w Polsce kupić w aptece jest test hcg z krwi domowy. Przelatuje do nas w sobotę to zobaczymy :) mam się zgłosić do lekarza za dwa tygodnie więc tą wizyta co miała być 22 odwołali żeby nie robić za wcześnie usg bo mówią że byłoby to bez sensu na tak wczesnym etapie.
Suuuppeeerrr kochana [emoji173][emoji178][emoji8]
Jeszcze te z clearblue nie spotkałam się żeby się myliły [emoji16] [emoji6] [emoji106]kochana trzymam mocno kciuki aby fasolcia rosła zdrowo i nie było żadnych komplikacji [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Do góry