reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A u mnie dalej cisza... 😞
Licząc od ostatniego krwawienia okres spóźniony o 1-2 dni, test ciążowy wczoraj rano negatywny (13 dni po stosunku z którego mogłoby coś być), brzuch od tygodnia pobolewa, rozpiera itp... 🙄
A jeszcze wczoraj zaczął kłuć janik i już kompletnie zwariowałam...

U mnie jest to samo. Tyle, że jajnik głuchy. Nie kłuje...

A ja gdzieś czytałam że beta w dniu miesiączki powinna wynosić 200. I że bardzo często dochodzi do poronienia szybkiego ze względu na niski progesteron. Doczytuje jeszcze więc poprawiajcie jak jakieś głupstwa tu pisze😇

Oj na to to nie patrz. Beta jest różna, bo cykl się czasem przesunie, czasem jest wyjątkowo np. krótki. Nie ma reguły. Najważniejsze, że rośnie i ile.

Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(

Odpoczywaj teraz jak najwięcej. Wiem jak to jest leżeć dwa miesiące i nie móc za bardzo nic wokół siebie zrobić. Krwiaki czasem się wchłaniaja... Mam nadzieje, że tak będzie i u Ciebie. Moja koleżanka chodzila chyba 4 mc z krwiakiem i też nie mogli nic zrobić, bo tuż przy ciąży, ale wszystko zakończyło sie dobrze. Wierze, że u Ciebie też tak będzie.

Dużo zdrówka dla Was! 💪💪💪
 
Ostatnia edycja:
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
kochana duuuuzo duzo zdrowka dla Ciebie i dzidzi. musisz teraz byc bardzo dzielna i nie stresowac sie!!! to najwazniejsze. lez i odpoczywaj!!!! sluchaj zalecen lekarza i nie trac nadziei! zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze!
 
reklama
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
Trzymam kciuki, będzie dobrze, zobaczysz ❤
 
Do góry