reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Witajcie kochane. Niestety po nie calym tygodniu radosci, dostalam obfitego krwawienia. Wczoraj na wizycie u lekarza dowiedzialam sie ze niestety zarodek "wisi na ostatniej nitce" i prawdopodobnie do konca dnia samo wyplynie ze mnie. I tak sie stalo 😭😭 niestety w ciazy juz nie jestem ale nadzieja ze wkoncu uda mi sie zajsc i utrzymac ciaze nie zniknela.

dziekuje wszystkim ktorzy byli tak dobrzy dla mnie tutaj i odpisywali, dzielili sie swoimi myslami na ten temat. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy szczegolnie teraz jak jestem za granica i nie moge sie przytulic i "wygadac" do mojej mamy :/ jestescie bardzo kochane <3 Dziekuje wam za wszystko.
 
="Annaaj112, post: 19027451, member: 195891"]Witajcie kochane. Niestety po nie calym tygodniu radosci, dostalam obfitego krwawienia. Wczoraj na wizycie u lekarza dowiedzialam sie ze niestety zarodek "wisi na ostatniej nitce" i prawdopodobnie do konca dnia samo wyplynie ze mnie. I tak sie stalo [emoji24][emoji24] niestety w ciazy juz nie jestem ale nadzieja ze wkoncu uda mi sie zajsc i utrzymac ciaze nie zniknela.

dziekuje wszystkim ktorzy byli tak dobrzy dla mnie tutaj i odpisywali, dzielili sie swoimi myslami na ten temat. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy szczegolnie teraz jak jestem za granica i nie moge sie przytulic i "wygadac" do mojej mamy :/ jestescie bardzo kochane
 
Bardzo mi przykro kochana [emoji33][emoji24][emoji29] , tulam Cię mocno[emoji847] [emoji847] i trzymaj się cieplutko, nie ma zapewne słów ktore Cię teraz pocieszą ale daj sobie czas i najważniejsze że się nie poddajesz, ja trzymam kciuki i wierzę że będzie Ci dane zostać mamą [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]
pogadaj z lekarzem i naciskaj na niego jak wznowisz starania żeby chociaż wynik progesteronu Ci zrobił [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Bardzo mi przykro kochana [emoji33][emoji24][emoji29] , tulam Cię mocno[emoji847] [emoji847] i trzymaj się cieplutko, nie ma zapewne słów ktore Cię teraz pocieszą ale daj sobie czas i najważniejsze że się nie poddajesz, ja trzymam kciuki i wierzę że będzie Ci dane zostać mamą [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]
pogadaj z lekarzem i naciskaj na niego jak wznowisz starania żeby chociaż wynik progesteronu Ci zrobił [emoji8][emoji8][emoji8]
Dziekuje <3
Wczoraj jak rozmawialam z nim i powiedzialam jak dlugo sie juz staramy powiedzial ze jak test krwi przyjdzie "najpozniej w poniedzialek" i bedzie w normie to przepisze mi tabletki na wywolanie owulacji. Tylko nie zabardzo wiem co to znaczy. I kiedy wtedy tak naprawde bede miala dni plodne. Mowil ze jesli wynik bedzie nie poprawny to mam przyjechac znowu jak ustapi krwawienie.
 
Dziekuje Wczoraj jak rozmawialam z nim i powiedzialam jak dlugo sie juz staramy powiedzial ze jak test krwi przyjdzie "najpozniej w poniedzialek" i bedzie w normie to przepisze mi tabletki na wywolanie owulacji. Tylko nie zabardzo wiem co to znaczy. I kiedy wtedy tak naprawde bede miala dni plodne. Mowil ze jesli wynik bedzie nie poprawny to mam przyjechac znowu jak ustapi krwawienie.


To znaczy że chce wspomóc jajniki w produkcji jajeczek żeby były zdolne do zapłodnienia.
Powinien jak ci da tabletki też monitoring owulacji zrobić czyli badanie usg w określonych dniach cyklu sprawdzające jak rośnie jajeczko, to jest Super zawsze już do przodu ja jednak na ten progesteron bym się uparła jak muł [emoji6]
 
Do góry