reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i sie poryczalam. Cala sie trzese. Mozecie mnie zjechac ale to jest silniejsze ode mnie. To moja ostatnia szansa z in vitro. A czuje ze te skurcze wczorajsze to byl zly znak. Nic juz nie czuję...tylko pustkę w środku.
 
reklama
No właśnie u mnie to samo rano jakby znikał. To dziwne. Choć podobno tak jest :)
Właśnie sobie uświadomiłam , że przez te zastrzyki z heparyny i siniaki na brzuchu nie będę mogła sobie zrobić sesji brzuszkowej z odkrytym brzuchem.
Wiem, że to nic i pierdoła, ale tak dopiero to dotarło do mnie [emoji849]
A ja o tym tez myslalam ostatnio, jak Was pytałam o te siniaki. Ale na fotoshopie Ci usunie ;) nie martw się. Wiem cos o tym, bo mam bardzo dobra znajoma, która robi piekne zdjecia i jest tak cudowna, ze jak ja mam doła mega to ona mnie wtedy wyciąga na jakies zdjecie, pod pretekstem,ze ma wene i cos potrzebuje.. A mnie zawsze pomaluje i tak uchwyci, ze serio... nawet jakoś wyglądam..
 
Jej, ale Wy musicie być szczuplutkie dziewczyny... przy takim wzroście taka waga i do tego w ciąży... ja mam 173 i jak szłam do ślubu to wazylam 52 kg.. jak patrzę na zdjecia to wyglądałam jak wieszak normalnie... teraz mam 64 kg A i tak chyba nie wyglądam na grubą..
Ja z tych niskich 164 cm i jak rzytyje cokolwiek to od razu widac ;)
 
Hej dziewczyny, dopiero wstałam.
Wczoraj utopilam w alko swoje i wasze smutki[emoji846]. Narąbałam się jak szpadel, na zdjęciu widać jaka faza była?
Dobrze się czuję, to było mi potrzebne bo tak dawno nie piłam [emoji846]
Całusy od alkoholiczki [emoji8][emoji8][emoji8]
Bazylia kocham cię [emoji8]
 
No i sie poryczalam. Cala sie trzese. Mozecie mnie zjechac ale to jest silniejsze ode mnie. To moja ostatnia szansa z in vitro. A czuje ze te skurcze wczorajsze to byl zly znak. Nic juz nie czuję...tylko pustkę w środku.
Kochana!!! Proszę Cię!!! Nie przestawiaj wierzyć!!! Wczoraj mi tu dziewczyny pisały,ze to hormony i to może być dobry znak !!!
 
No tak przciez ty chyba pierwszy raz przechodzisz stymulacje? Nic sie nie martw z tego co piszesz to ladnie to wyglada. A punkcja to pikus. Smacznie pospisz. Ja to zazwyczaj nawet nie wiem kiedy i juz jest po. Wazniejsze zeby ci wyjeli piekne jajeczka ;)
Aj no pierwszy raz, może dlatego lekki stresik że mi to wszystko popęka przed[emoji23]
 
reklama
Do góry