reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Aneta.Aci niestety nie pomogę bo kompletnie nie znam się na alergicznych sprawach. Zuzia ma też suchą skore czasami ale morfologię ma dobrą. Chociaż właściwie powinnam profilaktycznie chyba jej zrobić? Jak to jest? Wy robicie swoim dzieciom co jakiś czas morf.+mocz?

@Jetkaa jesteś bardzo dzielna! Z tego co czytam to już troszeczkę u Ciebie lepiej z czego bardzo się cieszę 😘 Walcz dla dobra swojego i swojej rodziny. Jak Szymonek? Ile on już ma lat? Ściskam Cię mocno!

Ja dzisiaj jadę z Zuzią przekłuć uszka - długo się nad tym zastanawialiśmy (kilka miesięcy) i zapadła decyzja, że jej przebijamy. Oczywiście nie u kosmetyczki tylko w profesjonalnym gabinecie piercingu.

A mój synek rozwija się prawidłowo mimo SUA!🙂 W poniedziałek miałam wizytę i mieliśmy 666 g, termin 24 maja i obecnie 24+5. Wizyta w Poznaniu w szpitalu klinicznym potwierdziła, że wszystko rozwinęło się prawidłowo więc teraz modlę się żeby tylko zdrowo przybierał i żeby tak było do końca.

Pozdrawiam Was mamusie ciepło!
 
Ostatnia edycja:
Nie robię niepotrzebnie badań krwi i moczu. Do tej pory moje dziecko miało je robione 3 razy.

My czekamy z przebiciem uszu, aż córcia sama będzie mogła zdecydować, czy chce :)
 
Też długo myślałam o przebiciu uszu i właśnie że względu na to że moje dzieci mają atopową skórę to zrezygnowałam z tego pomysłu o jak że chcą to będziemy przebijać.
Badanie moczu i morfologię robimy tylko jak coś nas nie pokoi bądź lekarza, chociaż zalecane jest raz na rok według mojego pediatry. Uważam, że nie zaszkodzi.

Nie robię niepotrzebnie badań krwi i moczu. Do tej pory moje dziecko miało je robione 3 razy.

My czekamy z przebiciem uszu, aż córcia sama będzie mogła zdecydować, czy chce :)
 
@Aneta.Aci niestety nie pomogę bo kompletnie nie znam się na alergicznych sprawach. Zuzia ma też suchą skore czasami ale morfologię ma dobrą. Chociaż właściwie powinnam profilaktycznie chyba jej zrobić? Jak to jest? Wy robicie swoim dzieciom co jakiś czas morf.+mocz?

@Jetkaa jesteś bardzo dzielna! Z tego co czytam to już troszeczkę u Ciebie lepiej z czego bardzo się cieszę 😘 Walcz dla dobra swojego i swojej rodziny. Jak Szymonek? Ile on już ma lat? Ściskam Cię mocno!

Ja dzisiaj jadę z Zuzią przekłuć uszka - długo się nad tym zastanawialiśmy (kilka miesięcy) i zapadła decyzja, że jej przebijamy. Oczywiście nie u kosmetyczki tylko w profesjonalnym gabinecie piercingu.

A mój synek rozwija się prawidłowo mimo SUA!🙂 W poniedziałek miałam wizytę i mieliśmy 666 g, termin 24 maja i obecnie 24+5. Wizyta w Poznaniu w szpitalu klinicznym potwierdziła, że wszystko rozwinęło się prawidłowo więc teraz modlę się żeby tylko zdrowo przybierał i żeby tak było do końca.

Pozdrawiam Was mamusie ciepło!
Szymon skończył 5lat.. Troszkę lepiej.. Ale nadal jest ciężko.. Mam super szefową.. Ona mnie bardzo wspiera.. Chce isc że mną na cmentarz.. Tylko przy niej sobie płacze.. Ona starsza babka też po przejściach.. Pomaga mi.. Weźmie swoją przyjaciółke która jest Ratownikiem medycznym i w razie czego jak bym zemdlała będą że mną.. Na samą myśl że już czas powoli iść do niego robi mi się słabo.. Tak się tego boje :((( ale może mi pomoże to? We wtorek idę do prawnika i już składamy papiery które mają mi pomóc wygrać że szpitalem.. Moją sprawa zajmuje się kilku prawników i pomocników bo to gruba sprawa.. Ale może to jak bym wygrała znalazła osobę która przyczyniła się do tego może by mi to pomogło.. w tym roku chce wszystko zakończyć.. Pogodzić się.. Żyć jakoś.. Ale jest trudno.. w maju skończył by 2 latka.. I ten mają przyprawia mnie o zawał..
 
Szymon skończył 5lat.. Troszkę lepiej.. Ale nadal jest ciężko.. Mam super szefową.. Ona mnie bardzo wspiera.. Chce isc że mną na cmentarz.. Tylko przy niej sobie płacze.. Ona starsza babka też po przejściach.. Pomaga mi.. Weźmie swoją przyjaciółke która jest Ratownikiem medycznym i w razie czego jak bym zemdlała będą że mną.. Na samą myśl że już czas powoli iść do niego robi mi się słabo.. Tak się tego boje :((( ale może mi pomoże to? We wtorek idę do prawnika i już składamy papiery które mają mi pomóc wygrać że szpitalem.. Moją sprawa zajmuje się kilku prawników i pomocników bo to gruba sprawa.. Ale może to jak bym wygrała znalazła osobę która przyczyniła się do tego może by mi to pomogło.. w tym roku chce wszystko zakończyć.. Pogodzić się.. Żyć jakoś.. Ale jest trudno.. w maju skończył by 2 latka.. I ten mają przyprawia mnie o zawał..
Dobrze, że masz wspierającą w ten sposób osobę przy sobie. I powiem Ci, że ten i ostatni Twój wpis pokazują, że zrobiłaś ogromny krok do przodu, choć może tego nie widzisz i nie czujesz jeszcze. Myślę o Tobie, trzymam kciuki i życzę byś osiągnęła względny spokój, byś mogła się pogodzić z tym, co się stało.
 
Szymon skończył 5lat.. Troszkę lepiej.. Ale nadal jest ciężko.. Mam super szefową.. Ona mnie bardzo wspiera.. Chce isc że mną na cmentarz.. Tylko przy niej sobie płacze.. Ona starsza babka też po przejściach.. Pomaga mi.. Weźmie swoją przyjaciółke która jest Ratownikiem medycznym i w razie czego jak bym zemdlała będą że mną.. Na samą myśl że już czas powoli iść do niego robi mi się słabo.. Tak się tego boje :((( ale może mi pomoże to? We wtorek idę do prawnika i już składamy papiery które mają mi pomóc wygrać że szpitalem.. Moją sprawa zajmuje się kilku prawników i pomocników bo to gruba sprawa.. Ale może to jak bym wygrała znalazła osobę która przyczyniła się do tego może by mi to pomogło.. w tym roku chce wszystko zakończyć.. Pogodzić się.. Żyć jakoś.. Ale jest trudno.. w maju skończył by 2 latka.. I ten mają przyprawia mnie o zawał..
No to z Szymona to już taki kawaler jest😊 Super! Trzymam kciuki i kibicuje by udało się znaleźć winnego... To życia Oskarkowi nie zwróci, ale Was może chociaż trochę ukoi Ciebie i Twoich najbliższych jeśli poznacie odpowiedzi. Mój numer masz więc jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy możesz śmiało napisać.
 
Witajcie. Ale zamarło! Co myślicie o sytuacji w kraju? Jesteście zdrowi?

U nas po kolei każdy przeszedł infekcje najgorzej ja na tym wyszłam drugi tydzień jestem na L4 mam zapalenie oskrzeli, w piątek kolejna kontrola niby czuję poprawę ale nadal mocno kaszlę.
 
Hej. Cicho strasznie tu fakt.. Ja szczerzę się nie boję bo na mnie ktoś czeka..Bała bym się tylko bólu jeżeli mi by się coś stało.. Bo wiem przez co by mieli przejść.. Albo na odwrót ja bym nie chciała przejść przez to wszystko..
My stosujemy się do siedzenia w domu.. Nikt nas nie odwiedza ani my nikogo.. Damian jest w najwyższej grupie ryzyka.. Nie ma śledzionę, migdały ma przerośniete.. I inne choroby .. Więc boje sie o niego...

Dziewczyny a teraz głupie pytanie troszkę z tych przyziemnych.. Czy wasze starsze dzieci was kiedyś na kryli na wiecie czym? Jak to wytlumaczyliscie??
 
reklama
Jetkaa jeszcze mi się to nie przytrafiło ale się boję tych pytań, nie wiem czy będę w stanie dobrze dobrać słowa żeby to wytłumaczyć.
 
Do góry