reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Locala, 26 luty [emoji6]
Ciężko wszystko nadrobić, gdy opuści się dzień czy dwa... Gratuluję nowych || :).
Może zróbmy listę staraczek, które są jeszcze przed pozytywnym testem wraz z datą (nie)spodziewanej @ :)? Będziemy wiedziały ile nas tu jest i jak szybko ubywa.

Mokosza, 10 marca
 
No muszę ;)
Zupełnie się z tym nie zgadzam ;)
3 ciążę, kilkunastu lekarzy i wszystkimi kieruje ta sama logika :)
Jeśli SKOŃCZYSZ 29 lat to SKOŃCZONYCH masz 29 lat ale LECI 30 - logiczne prawda?
I tak samo z wiekiem ciąży :)
Jeśli obecnie masz 5t4d to SKOŃCZYŁAŚ 5 tydzień ale JESTEŚ w 6tc :)
Ten 5 się skończył 4 dni wcześniej. Też logiczne? Oczywiście.
Jeśli więc Ktoś mnie zapyta " KTÓRY TO tydzień" odpowiadam 11 ale jeśli zapyta "Który tydzień SKOŃCZYŁAŚ" odpowiem 10 :)

@wiola0904 nie każdy więc i nie zawsze ;)
Moi lekarze liczą skończone tygodnie ale wiedzą, który też "leci" i ten mam wpisywany w Kartę Ciąży :) Syna urodziłam 6 dni po terminie i na wypisie zgodnie z prawdą informacja, że poród zakończony w 41tc :)


Laski Gratuluję wszystkich cieni i pięknych Bet :D Sporo Was już na Październikówkach :) Żadna nie chce poczekać na cudowny Grudzień? ;)
Powodzenia!! :)

@Daraa_94 jesteś już coraz bliżej z takimi wynikami :)
Na USG on chyba widział oddzielanie endometrium - to to zacieniowanie dookoła. Może to świadczy o zbliżającej się @. Nie zmienia to faktu, że teraz będzie z górki :D Nie czekaj na maj! :)
No tak mi też powiedział, że @ się zbliża [emoji2368]
 
Ehhh żeby każda potrafiła tak jak @Smerfetka94 2dpo wiedzieć, że jest w ciąży to byłoby łatwiej 😁
Ja pierwsze myśli, że to może to miałam 3 dpo ale sama w to nie wierzę 🙈 Dziś kłują jajniki więc siłą rzeczy myśli uciekają w stronę hipotetycznej ciąży 🤔 ehh zwariuje do 23, czyli najprawdopodobniej terminu @. Pisze najprawdopodobniej bo w tym cyklu owu była raczej wcześniej i liczę też, że cały cykl się skróci przez to.
Hahahahaha ale w sumie cos w tym jest.
Ostatnio tez czulam ze to TO mega wczesnie
 
Mylisz się. Moi znajomi mieli trzy zarodki, wszystkie zbadane genetycznie, dwa męskie i jeden żeński i sobie decydowali który zarodek ma iść pierwszy.

dodatkowo w większości przypadków płci się nie bada (żeby to zrobić w trakcie podziałów przed zarodkowych trzeba usunąć jedną komórkę) , nie mówiąc o tym że wybór jest niezgodny z prawem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No tak mi też powiedział, że @ się zbliża [emoji2368]
Czytałam właśnie i myślę skąd taki wniosek 9 dni przed terminem. Ale może właśnie te cienie o tym świadczą. Wg mnie nic przesądzonego bo ja np mam ogromniaste endometrium i też daje taki cień i do dzisiaj przez to nie wiem co z moim krwiakiem :/ bo na jednym sprzęcie to właśnie przerost endo a na innym wielki krwiak :/
Ogólnie taka moja natura i endo co miesiąc miałam ciążowe..
 
Do góry