reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Hej hej! Już myślałam że nie przyjdziesz do nas! [emoji7][emoji4]
Cześć dziewczyny. Troszkę nieśmiało ale czy mogę dołączyć do was ?
Mam 32 lata stralalismy się 2lata w tym dwa poronienia
(12tyg lecąc samolotem naczynko mi pękło zrobił się krwiak i mimo krwotokow niestety serduszko się zatrzymało )
Potem miałam biochemiczna. Potem się kurowalam ziołami dobrymi witaminami.
Test zrobiłam wczoraj 24dc 9dpo a 5dni przed @ jest krecha widoczna z daleka no to powtórka dziś ale ze stresu rano zrobiłam siku splukalam a gdzie moje suski zapomniałam no to czekałam do 12 w południe żeby nie pić dużo i zrobiłam
Elektryczny 25 czułość 4dni przed @ a 10 dpo 25dc i pozytywny 4 dni przed @ czułość 25 jestem taka szczęśliwa.
Mam dwa polipy w endometrium 9mm i 10mm mam nadzieje ze się wchlona ginekolog mówiła ze nie ma opcji na ciążę z tymi polipami zluzowalam głowę w tym cyklu zajęłam się polipami czytaniem itp po tylu miesiącach i bym jak przestałam o tym myśleć
 
reklama
Mój wrócił z pracy, śpi. Jeszcze ma stan podgoraczkowy. A ja leżę przed tv i okropnie mnie nadal muli, bleee... chyba muszę podjechać do pracy po PITa Ale nie wiem czy tam nie zwymiotuje na nich! [emoji4][emoji23][emoji23]
Ale ja tez nie mam apetytu :/ mogłabym pominąć sniadanie, a jeszcze tydzien temu to było nie do pomyślenia.
No i takze mam biegunke od dwóch dni :/

Dobra dosyc marudzenia, co robicie procz jedzenia lub niejedzenia ? Ja polozylam core, zrobiłam herbatke i poczytam. Maz pewnie wroci za godzinę, starsze u siebie w pokoju, sielanka i cisza :D
 
Ja mam wizytę w przyszłą niedzielę aby podglądnać polipy. Wszystkim tutaj i sobie też 😆 życzę szczęśliwych miesięcy żeby wszystko było ok .
Termin mi wypada z apki na 27 październik to zalapalam się do tego miesiąca 😅.
Nie nadrobie was za dużo naskrobalyscie a tak bym chciała wiedzieć ile tu osób i jaki etap 🤔 i w ogóle jakieś szczegóły
 
Ja mam wizytę w przyszłą niedzielę aby podglądnać polipy. Wszystkim tutaj i sobie też 😆 życzę szczęśliwych miesięcy żeby wszystko było ok .
Termin mi wypada z apki na 27 październik to zalapalam się do tego miesiąca 😅.
Nie nadrobie was za dużo naskrobalyscie a tak bym chciała wiedzieć ile tu osób i jaki etap 🤔 i w ogóle jakieś szczegóły
No to to ja spodziewam sie 5 dziecka, mam 35 lat i termin na 13 pazdziernika :) ale jestem przed wizyta dopiero. W domu trojka nastolatków i 14 miesieczna corcia :)
 
No to to ja spodziewam sie 5 dziecka, mam 35 lat i termin na 13 pazdziernika :) ale jestem przed wizyta dopiero. W domu trojka nastolatków i 14 miesieczna corcia :)
Super . To wszyscy czekacie na maleństwo. Ja zawsze chciałam duża rodzinę ale życie mi plany pozmieniało. Mam 32lata i to będzie moje 1sze dziecko . Wyczekane wychuchane ...
 
reklama
Do góry