reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny. Troszkę nieśmiało ale czy mogę dołączyć do was ?
Mam 32 lata stralalismy się 2lata w tym dwa poronienia
(12tyg lecąc samolotem naczynko mi pękło zrobił się krwiak i mimo krwotokow niestety serduszko się zatrzymało )
Potem miałam biochemiczna. Potem się kurowalam ziołami dobrymi witaminami.
Test zrobiłam wczoraj 24dc 9dpo a 5dni przed @ jest krecha widoczna z daleka no to powtórka dziś ale ze stresu rano zrobiłam siku splukalam a gdzie moje suski zapomniałam no to czekałam do 12 w południe żeby nie pić dużo i zrobiłam
Elektryczny 25 czułość 4dni przed @ a 10 dpo 25dc i pozytywny 4 dni przed @ czułość 25 jestem taka szczęśliwa.
Mam dwa polipy w endometrium 9mm i 10mm mam nadzieje ze się wchlona ginekolog mówiła ze nie ma opcji na ciążę z tymi polipami zluzowalam głowę w tym cyklu zajęłam się polipami czytaniem itp po tylu miesiącach i bym jak przestałam o tym myśleć
 

Załączniki

  • 20200214_122318.jpg
    20200214_122318.jpg
    967,2 KB · Wyświetleń: 58
Ale ja tez nie mam apetytu :/ mogłabym pominąć sniadanie, a jeszcze tydzien temu to było nie do pomyślenia.
No i takze mam biegunke od dwóch dni :/

Dobra dosyc marudzenia, co robicie procz jedzenia lub niejedzenia ? Ja polozylam core, zrobiłam herbatke i poczytam. Maz pewnie wroci za godzinę, starsze u siebie w pokoju, sielanka i cisza :D
 
Cześć dziewczyny. Troszkę nieśmiało ale czy mogę dołączyć do was ?
Mam 32 lata stralalismy się 2lata w tym dwa poronienia
(12tyg lecąc samolotem naczynko mi pękło zrobił się krwiak i mimo krwotokow niestety serduszko się zatrzymało )
Potem miałam biochemiczna. Potem się kurowalam ziołami dobrymi witaminami.
Test zrobiłam wczoraj 24dc 9dpo a 5dni przed @ jest krecha widoczna z daleka no to powtórka dziś ale ze stresu rano zrobiłam siku splukalam a gdzie moje suski zapomniałam no to czekałam do 12 w południe żeby nie pić dużo i zrobiłam
Elektryczny 25 czułość 4dni przed @ a 10 dpo 25dc i pozytywny 4 dni przed @ czułość 25 jestem taka szczęśliwa.
Mam dwa polipy w endometrium 9mm i 10mm mam nadzieje ze się wchlona ginekolog mówiła ze nie ma opcji na ciążę z tymi polipami zluzowalam głowę w tym cyklu zajęłam się polipami czytaniem itp po tylu miesiącach i bym jak przestałam o tym myśleć
Ooo super!!
Miałam też polip ,Ale został usunięty bo był w macicy w takim miejscu że działał jak wkładka anty.

Mocno trzymam kciuki żeby było po twojej myśli.
 
Cześć dziewczyny. Troszkę nieśmiało ale czy mogę dołączyć do was ?
Mam 32 lata stralalismy się 2lata w tym dwa poronienia
(12tyg lecąc samolotem naczynko mi pękło zrobił się krwiak i mimo krwotokow niestety serduszko się zatrzymało )
Potem miałam biochemiczna. Potem się kurowalam ziołami dobrymi witaminami.
Test zrobiłam wczoraj 24dc 9dpo a 5dni przed @ jest krecha widoczna z daleka no to powtórka dziś ale ze stresu rano zrobiłam siku splukalam a gdzie moje suski zapomniałam no to czekałam do 12 w południe żeby nie pić dużo i zrobiłam
Elektryczny 25 czułość 4dni przed @ a 10 dpo 25dc i pozytywny 4 dni przed @ czułość 25 jestem taka szczęśliwa.
Mam dwa polipy w endometrium 9mm i 10mm mam nadzieje ze się wchlona ginekolog mówiła ze nie ma opcji na ciążę z tymi polipami zluzowalam głowę w tym cyklu zajęłam się polipami czytaniem itp po tylu miesiącach i bym jak przestałam o tym myśleć
Witaj i trzymam kciuki :)
 
Ale ja tez nie mam apetytu :/ mogłabym pominąć sniadanie, a jeszcze tydzien temu to było nie do pomyślenia.
No i takze mam biegunke od dwóch dni :/

Dobra dosyc marudzenia, co robicie procz jedzenia lub niejedzenia ? Ja polozylam core, zrobiłam herbatke i poczytam. Maz pewnie wroci za godzinę, starsze u siebie w pokoju, sielanka i cisza :D
Ja odpoczywam. Zaraz idę czytać z młodym.
 
Boje się bardzo bo te polipy wyskoczyly mi teraz w tym cyklu. Ten cykl miałam monitoring od 4dc aż do po owulacji co drugi dzień . I polipy się pojawiły z nikąd 2dni przed owulacja. Nie staraliśmy się gdy się dowiedziałam o polipach było raz 3,4 dni jakoś przed owulacja. Stwierdziłam ze to w ogóle nie odpowiedzialne starać się mając dwa polipy 😟a tu bam . Taka niespodzianka jak nie wiem .
Testowałam wczoraj bo mnie sutki bolały jak nigdy kuly piekly i śluzu miał ogrom 🤔 taki jakby szklisty świecący tzn jakby płodnypo owu płodny śluz 🤔. Test owulacyjny pozytywny również 😁
 
Ooo super!!
Miałam też polip ,Ale został usunięty bo był w macicy w takim miejscu że działał jak wkładka anty.

Mocno trzymam kciuki żeby było po twojej myśli.
Ja mam w endometrium dwa polipy. Ginekolog mówiła ze nie zagniezdzi się zarodek bo jak a tu niespodzianka. Leżę trochę chodzę żeby one się wchlonely bo są duże szanse ze ciąża je wchłonie
 
reklama
Do góry