reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

WalentynkA NAJ od mojej 5latki ❤❤❤
 

Załączniki

  • j.jpg
    j.jpg
    799,1 KB · Wyświetleń: 55
reklama
No i pojawiły się u mnie jakieś dziwne skurcze... :( dzwoniłam do lekarza i kazał wziąć 2 nospy i poczekać, jeżeli skurcze zaprzestana to mam przyjechać po południu do niego do gabinetu i zobaczymy co się dzieje a jeśli nie przestanie to mam podjechać do szpitala... :-(
I jak przeszło ? Trzymam kciuki , będzie ok 😘 pewnie macica ćwiczy ale sprawdzić trzeba ;)
 
I jak przeszło ? Trzymam kciuki , będzie ok 😘 pewnie macica ćwiczy ale sprawdzić trzeba ;)
Troszkę się uspokoilam. Jednak to tylko macica stąd te skurcze. :) Mam jeść magnez i powinno ustąpić. Lekarz zbadał mnie dokładnie i zarówno łożysko jak i szyjka są w porządku. Maluszek też ma wszystkie parametry w normie :)
 
Troszkę się uspokoilam. Jednak to tylko macica stąd te skurcze. :) Mam jeść magnez i powinno ustąpić. Lekarz zbadał mnie dokładnie i zarówno łożysko jak i szyjka są w porządku. Maluszek też ma wszystkie parametry w normie :)
Cudnie :) to odpoczywaj, bierz magnez i spokojnie do przodu :)

Właśnie siedzę w poczekalni do diabetologa... Coraz gorsze mam te cukry, czuję że bez insuliny się nie obejdzie niebawem..
 
Cudnie :) to odpoczywaj, bierz magnez i spokojnie do przodu :)

Właśnie siedzę w poczekalni do diabetologa... Coraz gorsze mam te cukry, czuję że bez insuliny się nie obejdzie niebawem..
Jak wysokie masz cukry? Utrzymują się stale wysokie? Też jestem pod opieką diabetologa.. Narazie na diecie..
 
reklama
Jak wysokie masz cukry? Utrzymują się stale wysokie? Też jestem pod opieką diabetologa.. Narazie na diecie..
Na razie na czczo śliczne, max 84, ale po posiłkach powoli są 125-135.

Jestem po wizycie, Pani dr mówi, że ponieważ nie mam ketonow w moczu, wagę mam stałą od miesiąca, to nie widzi jeszcze powodów do niepokoju i nie dała mi insuliny. Mam lekko skorygować dietę. :)
 
Do góry