reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

No i pojawiły się u mnie jakieś dziwne skurcze... :( dzwoniłam do lekarza i kazał wziąć 2 nospy i poczekać, jeżeli skurcze zaprzestana to mam przyjechać po południu do niego do gabinetu i zobaczymy co się dzieje a jeśli nie przestanie to mam podjechać do szpitala... :-(
 
reklama
Ja wkładam palcem, na ulotce jest napisane, że w ciąży lepiej palcem
U mnie synuś. Termin z OM na 22.05, wg usg 24.05 [emoji6]

Dziewczyny, któraś z Was bierze luteinę dopochwowo? Jak dezynfekujecie aplikator po założeniu tabletki? W ulotce każą tylko umyć w ciepłej wodzie i dokładnie osuszyć miękką chusteczką. A ja się zastanawiam czy to wystarczy... Najchętniej bym wyparzyła we wrzątku [emoji12][emoji23]
 
Ja tam zamierzam kąpać codziennie, to rytuał dla Dziecka uważam.
My mamy już Michała prawie 6 lat i Anię 3,5, teraz dziewczynka, syn Alicja wybrał a tatuś z córką do brzucha mówią Anitka Nitka więc nie wiem
 
No i pojawiły się u mnie jakieś dziwne skurcze... :( dzwoniłam do lekarza i kazał wziąć 2 nospy i poczekać, jeżeli skurcze zaprzestana to mam przyjechać po południu do niego do gabinetu i zobaczymy co się dzieje a jeśli nie przestanie to mam podjechać do szpitala... :-(
Trzymam kciuki, by przeszły 😘 Będzie dobrze 😘
 
My mielismy USG, z malutka wszystko ok i tak jak of paru dni czuje, jest glowka do dolu. Wiem, ze to jeszcze wczesnie i moze sie obkrecic, ale mam nadzieje, ze tak zostanie.
download%20(2).jpeg
download%20(7).jpeg
 
reklama
Na poczatku to i zdrowo nie kapac. Ja moich nie kapalam conajmniej tydzien po porodzie. W UK tak zalecaja wlasnie. Nawet do 2 tygodni. Pozniej tez roznie. Jak goraco to codziennie, a tak to co 2 dni.
A my kąpaliśmy jakoś w 5 dobie życia dopiero , z tego co pamiętam. I mała.kapana jest co dwa dni ;) . Niech każdy robi co uważa. Nie ma co sobie narzucać . My żyjemy bez żadnych rytuałów codziennych ;)
 
Do góry