reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Dasz rade :)
Nie nadstawilam się w końcu. Całą noc męczył mnie masakryczny kaszel. Bo ale przynajmniej gorączka już zeszła. Może mąż mi wybaczy nie świętowanie w tym roku.

Plan na dziś - po południu Teatr Małego Widza. Od 2 miesięcy mamy już bilety więc jakoś się trzeba zebrać i iść. Niech młody zazna trochę kultury. Jeśli za bardzo będzie mnie męczyć kaszel to wyjdę z sali i poczekam. Takie spektakle dla maluchów trwają tylko pół godziny więc spoko.
 
Kochane testowalam dzis.. niestety biel :( z reszta zastanawialam sie czy testowac wgl ale skoro czasami dziewczyny nic nie czuja ze moga byc w ciazy to zaryzykowalam. Widac mini cien ale juz w nie nie wierze, bo to zwyczajnie kreski fabryczne 🤷🏼‍♀️ Piekna dzis pogoda wiec z moim chcemy ja jakos wykorzystac. Jeszcze nie wiemy jak 😂
 
Pokaz :)
Kochane testowalam dzis.. niestety biel :( z reszta zastanawialam sie czy testowac wgl ale skoro czasami dziewczyny nic nie czuja ze moga byc w ciazy to zaryzykowalam. Widac mini cien ale juz w nie nie wierze, bo to zwyczajnie kreski fabryczne [emoji2372] Piekna dzis pogoda wiec z moim chcemy ja jakos wykorzystac. Jeszcze nie wiemy jak [emoji23]
 
Ja się kompletnie nie wyspałam, córka całą noc urządzała wędrówki ludów [emoji23] Wreszcie od 3 spałam z nią. Planów za specjalnych nie mamy na dziś, tym bardziej, że mąż już mnie zdążył wkurzyć [emoji23]
 
I o to chodzi! Jato w ogóle mam dziwne klimaty, i jeździmy z moim pod namioty na ryby, minimum dwa razy w roku, siedzimy, pijemy i czytamy książki, uwielbiam takie wylogowanie się że świata, zwłaszcza ze tam gdzie jezdzimy nie ma zasięgu :D
Ooo poleć jakieś miejsce :) my się chcemy tak wybrać tylko z psem i prawie 6 latkiem :)
 
reklama
Do góry