reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A ja właśnie bardzo mało pije,kawy trzy dziennie ale wody bardzo mało nawet nie 0.5 litra
Niestety kawa, a tym bardziej z mlekiem, jest traktowana przez organizm jako posiłek a nie nawodnienie :(
Może spróbuj małymi kroczkami, co godzina po szklaneczce. Z początku jest to mało komfortowe, bo sikać się chce niemiłosiernie, ale z tymi siuśkami pozbywasz się zalegających toksyn. Co więcej zauważyłam u siebie dużą poprawę cery, jest nawilżona, bez wyprysków, wygląda zdrowiej.
Tak, że zachęcam :)
P.S. ja kiedyś piłam TYLKO jedną dużą kawę z mlekiem. Zgroza
 
reklama
Te pinki to takie gowno że szkoda gadać... Mi dwa dni po terminie @pokazal taka kreseke że płakać się chciało. A biedronkowy 25 pokazał mega gruba, i bądź tu mądry [emoji2356][emoji2356]
Hej Kochane. Ja lecę właśnie do labo na betę. Trzymajcie kciuki prosze.
Dzisiejszy test dziś ciemniejszy, wiec mam nadzieje, ze beta przyrasta.
Mam tez pewne spostrzeżenia co do testów.
Dzisi był 3 dzień jak robie testy. Zaczęłam od 9 dpo i test clearblue pokazał mi jasna kreske już 9dpo i każdego dnia coraz ciemniejsza. Chińczyk pasiak tez cień cienia w 9dpo i coraz ciemniejsza, a Pink super czuły płytkowy dopiero dziś cień kreski. Wczoraj i przedwczoraj była na nim biel totalna.
Także polecam zdecydowanie test clearblue. Płaciłam za niego w mojej aptece u mnie na osiedlu 12 zł jak zamaiwlaman internetowo.
Załączam zdjęcie dzisiejszych testów dla porównania.
Zobacz załącznik 1082968Zobacz załącznik 1082969
 
Te pinki to takie gowno że szkoda gadać... Mi dwa dni po terminie @pokazal taka kreseke że płakać się chciało. A biedronkowy 25 pokazał mega gruba, i bądź tu mądry [emoji2356][emoji2356]
A u mnie pinki swietnie sie spisaly :-) nigdy zadnego cienia nie mialam falszywego a jak bylam w ciazy to od razu tydz przed @ pokazywal :-)
 
To chyba akurat Ci się udało, bo tutaj wiele dziewczyn miało sytuację że właśnie nie wychodziły, mi też wyszedł cień dosłownie [emoji4]
A u mnie pinki swietnie sie spisaly :-) nigdy zadnego cienia nie mialam falszywego a jak bylam w ciazy to od razu tydz przed @ pokazywal :-)
 
A u mnie pinki swietnie sie spisaly [emoji4] nigdy zadnego cienia nie mialam falszywego a jak bylam w ciazy to od razu tydz przed @ pokazywal :-)

Ja tez obie ciaze pinkami testowałam
I jak
W ciąży nie byłam nigdy nie wyszedł cień a w ciąży dużo przed @ wyszły cienie wiec tez jestem wyjątkiem [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Te pinki to takie gowno że szkoda gadać... Mi dwa dni po terminie @pokazal taka kreseke że płakać się chciało. A biedronkowy 25 pokazał mega gruba, i bądź tu mądry [emoji2356][emoji2356]

Doklanie. To jakieś dziadostwo straszne. Strumieniowe pokazuje kreske jak ciąży nie ma, a ten płytkowy bie vizira gdy inne wyciodza pozytywne
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Udzielałam się na forum jakiś czas temu ale w pewnym momencie zrobiło się dla mnie zbyt tłoczno i nawet odpuscilam sobie podczytywania bo nie nadążalam. Gratuluję wszystkim ostatnich kreseczek!:)
Ja dzisiaj 32dc - 12dpo. Cykle różne od 30 do 35 dni. Obecny też zapowiada się na ten dłuższy. Test w 10dpo biały aż bilo po oczach. Dzisiaj chciałam kupić jeszcze test żeby zrobić go jutro rano ale chyba przeznaczenie zdecydowało za mnie. Wszędzie niemiłosierne kolejki 🙈

Jak wytrzymujecie te ostatnie dni cyklu?
 
Do góry