reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Jestem już po zabiegu Kochane. Nie taki diabeł zły, więcej się naczytałam niż to warte 😂😅 dostałam zastrzyk, zakręciło mi się w głowie (raczej było to niepotrzebne) i po chwili jak dr rozszerzył mi szyjkę poczułam delikatny bol, ale to taki miesiączkowy, troszke się napiętnował kiedy kontrast dostał się do jajników, takie jakby rozpieranie. Jak już było po znowu mi się zakręciło i myślałam ze zwymiotuje, ale na szczęście przeszło.
Tak się stresowałam, ale idzie wytrzymać :) Patrzyłam sobie na monitor jak to sie wszystko odbywa, ja miałam wrażenie ze widać tylko jeden jajnik, ale lekarz mówił ze jest Ok, to chyba wszystko drożne 😃 Uff
Jutro mamy działać, a za tydzień mam dzwonić po wyniki hormonów.
 
Ja zwariuje!
2 pęcherzyki 21 i 22 i endo 9.2 [emoji177]
Rano i popołudniu test owu pozytywny i teraz zagwostka czy brać Ovitrelle czy nie? Jak nie pękną to stracę cykl
 
Jestem już po zabiegu Kochane. Nie taki diabeł zły, więcej się naczytałam niż to warte 😂😅 dostałam zastrzyk, zakręciło mi się w głowie (raczej było to niepotrzebne) i po chwili jak dr rozszerzył mi szyjkę poczułam delikatny bol, ale to taki miesiączkowy, troszke się napiętnował kiedy kontrast dostał się do jajników, takie jakby rozpieranie. Jak już było po znowu mi się zakręciło i myślałam ze zwymiotuje, ale na szczęście przeszło.
Tak się stresowałam, ale idzie wytrzymać :) Patrzyłam sobie na monitor jak to sie wszystko odbywa, ja miałam wrażenie ze widać tylko jeden jajnik, ale lekarz mówił ze jest Ok, to chyba wszystko drożne 😃 Uff
Jutro mamy działać, a za tydzień mam dzwonić po wyniki hormonów.
Hej😉 pisałam chyba wcześniej, ze faktycznie nie ma się czego bać. Mi podczas badania HSG lekarz powiedział ze jest wszystko ok a wynik już mówił co innego...ehh oby się tak nie zdarzyło u Ciebie😜. Plus tez jest taki ze dużo kobiet po HSG zachodzi w ciąże w drugim czy trzecim cyklu. Mi lekarz zakazał cykl w którym HSG jest robione się starać. A jak Tobie powiedział 🤔?
 
Hejo wszystkim 😉👍 czy któraś z was ma e-book 28 dni do płodności od Akademii Płodności i mógłaby się ze mną podzielić screenami przepisów ? Zastanawiam się czy kupic czy poczekać aż wydadzą na poprawę nasienia bo to głównie mnie interesuje 😜😉.
A tak na dzień dzisiejszy to mam 24 dc piersi zaczęły bolec jak na okres. Owulacja była po prawej stronie czyli tej niedroznej - traktuje cykl jako stracony. Umówiłam się już na monitoring na marzec...w marcu tez ponowne badanie nasienia to kluczowe decydujące o in vitro. bądź inseminacji... wiec czekam 😜👍
 
Jestem już po zabiegu Kochane. Nie taki diabeł zły, więcej się naczytałam niż to warte 😂😅 dostałam zastrzyk, zakręciło mi się w głowie (raczej było to niepotrzebne) i po chwili jak dr rozszerzył mi szyjkę poczułam delikatny bol, ale to taki miesiączkowy, troszke się napiętnował kiedy kontrast dostał się do jajników, takie jakby rozpieranie. Jak już było po znowu mi się zakręciło i myślałam ze zwymiotuje, ale na szczęście przeszło.
Tak się stresowałam, ale idzie wytrzymać :) chyba wszystko drożne, lekarz mówił ze jest Ok. Uff
Za tydzień mam dzwonić po wyniki hormonów.
Hej😉 pisałam chyba wcześniej, ze faktycznie nie ma się czego bać. Mi podczas badania HSG lekarz powiedział ze jest wszystko ok a wynik już mówił co innego...ehh oby się tak nie zdarzyło u Ciebie😜. Plus tez jest taki ze dużo kobiet po HSG zachodzi w ciąże w drugim czy trzecim cyklu. Mi lekarz zakazał cykl w którym HSG jest robione się starać. A jak Tobie powiedział 🤔?
No właśnie czytałam, ze po rtg lepiej starać się w następnym cyklu. Mi powiedział, ze jutro mamy działać, co mnie zdziwiło🤔
 
reklama
Jestem już po zabiegu Kochane. Nie taki diabeł zły, więcej się naczytałam niż to warte 😂😅 dostałam zastrzyk, zakręciło mi się w głowie (raczej było to niepotrzebne) i po chwili jak dr rozszerzył mi szyjkę poczułam delikatny bol, ale to taki miesiączkowy, troszke się napiętnował kiedy kontrast dostał się do jajników, takie jakby rozpieranie. Jak już było po znowu mi się zakręciło i myślałam ze zwymiotuje, ale na szczęście przeszło.
Tak się stresowałam, ale idzie wytrzymać :) chyba wszystko drożne, lekarz mówił ze jest Ok. Uff
Za tydzień mam dzwonić po wyniki hormonów.

No właśnie czytałam, ze po rtg lepiej starać się w następnym cyklu. Mi powiedział, ze jutro mamy działać, co mnie zdziwiło🤔

Też mi kazali się wstrzymać. A w szpitalu mówili, by siię starać :D Dokładnie jak u Cb.
 
Do góry