reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny ja akurat byłam na usg w owulacje, Pani dr powiedziała że pęcherzyk jest już duży na 2,6 cm i że lada chwila pęknie, a w ten właśnie dzień (poniedziałek) bolał mnie jajnik. Liczę na wasze doświadczenie - czy pęcherzyk mógł faktycznie peknac w ciągu dnia, Maks dwóch, tym bardziej jeśli bolał jajnik? Czy również mógł peknac 3 dni po bólu? Pytam bo staraliśmy się z mężem cały weekend i mam nadzieję że w poniedziałek, najpóźniej wtorek pęcherzyk faktycznie pękł. Bo jeśli nie to nie liczę na nic. A niestety przez kolejne dni nie próbowaliśmy bo źle się czułam i nawet nie było czasu
Myślę, że są duże szanse, że wtedy właśnie pękł, wtedy , kiedy Cię zakłuło :).
 
reklama
Cześć dziewczyny mogę się tu dopisać?
To mój 12 cykl. Już czwarty na pregnylu. Pregnyl brałam w poprzedni czwartek rano. Więc dzisiaj 9 dzień po pregnylu i być może po owu.

5 dni temu robiłam test i miałam cień cienia jeszcze pozostałości po pregnylu. Robiłam bo chciałam sprawdzić czy jeszcze jest Pregnyl w organizmie. To był zwykły test.

Wczoraj rano zrobiłam test super czuły pink i test negatywny. Dzisiaj super czuły pink i bardzo wyraźny cień kreski.

A teraz zrobiłam ten sam test co go robiłam 5 dni temu i dziś nie pokazał cienia po pregnylu tak jak wtedy, no i jest negatywny. Coś tu chyba nie gra.... Biorę od owulacji 3x1 duphaston bo walczę z krótka faza lutealna. Pregnyl brałam w 18 dc bo dopiero ladny pęcherzyk był. A dziś 27 dzień cyklu.
Bo i dzisiaj delikatnie plamie różowym sluzem., boli mnie brzuch, plecy, kręgosłup.
Oszaleć idzie :(
Hej,
Może na tych testach wcześniejszych wyszło jakieś oszukanie i jeszcze za wcześnie. Teraz już może nie ma śladu po pregnylu. I za parę dni wyjdzie pozytywny 😉
Ile dni bez leków trwała Twoja faza lutealna?
 
Hej,
Może na tych testach wcześniejszych wyszło jakieś oszukanie i jeszcze za wcześnie. Teraz już może nie ma śladu po pregnylu. I za parę dni wyjdzie pozytywny 😉
Ile dni bez leków trwała Twoja faza lutealna?
Różnie. 7-8 dni. Od owu lekkie plamienia i potem okres . Jak brałam dawkę 2x1 dupka plamilam od 4 dnia i 7-8 okres. A teraz dziś mija 9 dzień na dupku i dopiero dzisiaj miałam taki dzień że miałam śluz z krwią. Jeszcze jutro biorę dupka i niby koniec.
 
Nie, póki co ma powtórzyć badanie i zobaczymy jak to powtórne będzie wyglądać. Póki co ciągle mam nadzieję na naturalne zajście, bo przecież już mamy jedno dziecko [emoji1745] Jednak to chyba tak nie działa [emoji1745]
Ojej [emoji29] to faktycznie długo już..A znaleźliście powód obniżonych parametrów czy nadal nie ? Myślałaś o inseminacji albo ivf?
 
Sorki dziewczyny ale zaczynam troche swirowac.. rano wstałam przekonana ze mam okres tymczasem jest noc a ja objechalam na wkladkach i tylko brązowym plamieniu?Nawet nie wiem jak to nazwać,krwi brak, po południu przy podcieraniu były skrzepy,a teraz wlasciwie nic.Jest to 29dc..swiruje czy to normalne?
 
Nie, póki co ma powtórzyć badanie i zobaczymy jak to powtórne będzie wyglądać. Póki co ciągle mam nadzieję na naturalne zajście, bo przecież już mamy jedno dziecko
emoji1745.png
Jednak to chyba tak nie działa
emoji1745.png
Ja mam wrażenie ze to jest taka loteria zajscie w ciąże, że szok 😱. Niektórzy o siebie wogole nie dbają i zachodzą inni dbają i nie zachodzą....W przypadku nasienia to akurat może tak skakać...3 miesiące może wiele zmienić. Powiedzmy ktoś ma obniżone wyniki i zmieni styl życia i odżywianie na 3 msc i naprawdę mogą parametry podskoczyć kilkukrotnie..W druga stronę niestety tez to działa..zły styl życia do tego np. stres, antybiotyk i te wyniki nie będą dobre.
 
reklama
Do góry