reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Załączniki

  • 20200301_084023.jpg
    20200301_084023.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 166
reklama
Hej dziewczyny 🙂
Od pół roku staramy się z mężem o dzidziusia. Niestety jak narazie bez skutecznie..
Okres spóźnia mi się już 6 dni, miałam przez 3 dni ból brzucha, w dniu spodziewane miesiączki bardzo dużo śluzu przezroczystego, nigdy tak nie miałam. Teraz śluz biały, grudkowaty. Temperaturę mierze regularnie utrzymuje się na poziomie 36,9 - 37 stopni.
Robilam wczoraj test co prawa po południu, ale negatywny... Nie wiem już co mam myśleć
 
Hej dziewczyny 🙂
Od pół roku staramy się z mężem o dzidziusia. Niestety jak narazie bez skutecznie..
Okres spóźnia mi się już 6 dni, miałam przez 3 dni ból brzucha, w dniu spodziewane miesiączki bardzo dużo śluzu przezroczystego, nigdy tak nie miałam. Teraz śluz biały, grudkowaty. Temperaturę mierze regularnie utrzymuje się na poziomie 36,9 - 37 stopni.
Robilam wczoraj test co prawa po południu, ale negatywny... Nie wiem już co mam myśleć
Spróbuj jeszcze zrobić test z rana😊 być może mocz był za bardzo rozwodniony. trzymam kciuki! 😙
 
Ciężko mi w to uwierzyć 🙈 na razie czekam na wynik bety, nie chce się za szybko cieszyć patrząc na doświadczenia innych dziewczyn z biochemiczna 🙄 jeśli listopad to prezent na urodziny męża 🥰
Ja robiłam betę i sprawdzałam przyrost i wszystko jest ok, ale dopóki nie usłyszę od lekarza, ze wszystko jest okej, to mam milion myśli 🙈 rozumiem Cię🙏❤️ Ale myśl pozytywnie, tez się staram! To CUD🙏
 
Hej dziewczyny w końcu @ przyszła po tym duphastonie ahh skończę krwawić pojde do gin niech mi jakieś badania porobi bo to nie jest normalne że starasz się o dziecko @ ci się spóźnia beta i testy negatywne i jakbym tego duphastona nie wzięła to nie wiadomo kiedy ta @ by przyszła... A wiadomo nowy cykl nowe starania, potem pogadam z nim kiedy przyjść by jakiś monitoring zrobić bo w sumie w czerwcu przestałam brać antykopy cykle 28-30 dni, a może ja wogole owulacji nie mam, choć objawy i testy owu pokazywały ze jest.
 
reklama
Dziewczyny, mam niedoczynność tarczycy i wiem że do Endo powinnam pójść w 6 tc. Czy razem z beta mogę od razu zrobić TSH czy bliżej wizyty?
 
Do góry