reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Właśnie skończyłam ogarniać mieszkanie robiłam miejsce na rzeczy dla malutkiej dokupilam komode trochę pozmienialam.Jestem w szoku że na tak małym metrażu z jednym pokojem mam jeszcze naprawdę dużo przestrzeni.Nie będziemy się potykac o pierdoly no chyba że o zabawki jak synek się rozpędzi.Czekam.jeszcze ma ciuszki od 0 -3 (te najlepsze)miesięcy i łóżeczko dla syna .
 
reklama
Właśnie skończyłam ogarniać mieszkanie robiłam miejsce na rzeczy dla malutkiej dokupilam komode trochę pozmienialam.Jestem w szoku że na tak małym metrażu z jednym pokojem mam jeszcze naprawdę dużo przestrzeni.Nie będziemy się potykac o pierdoly no chyba że o zabawki jak synek się rozpędzi.Czekam.jeszcze ma ciuszki od 0 -3 (te najlepsze)miesięcy i łóżeczko dla syna .
Podziwiam, ja planuje remont koncem miesiaca i przeniesienie pokoju dziecinnego do duzej sypialni. Mimo, ze mieszkanie mamy naprawde duze to juz sie boje jak sie zmiescimy ze wszystkimi gratami... [emoji85]
 
Dziewczyny jaki płyn do higieny polecacie przy infekcji? Coś zaczyna mnie piec...ech..
Plivafem płyn. Na receptę globulki gynopevaryl 3 szt. Dla mnie to żelazny zestaw a swoje przeszłam brrrrrr. Głypio pisać ale mnie pomogło jak codziennie rano używam żelu do miejsc intymnych taki nawilżający i od tamtej pory jak ręką odjął spokój.
 
Plivafem płyn. Na receptę globulki gynopevaryl 3 szt. Dla mnie to żelazny zestaw a swoje przeszłam brrrrrr. Głypio pisać ale mnie pomogło jak codziennie rano używam żelu do miejsc intymnych taki nawilżający i od tamtej pory jak ręką odjął spokój.
Właśnie kupiłam w sobotę ten płyn i jest już o niebo lepiej 😉
 
Ja mak zly wynik, biore antybiotyk bo chce sie dzafostwa pozbyc bo mam termin na histeroskopie i kupilam ten plyn. Nie wiem czy dziala czy niw ale to jest pierwszy plyn ktory tak mo spasował. Minusem jest cena i to ze szybko sie kończy
Powiem Ci że ja używam go dopiero od soboty a jest już dużo lepiej.
 
Ja mak zly wynik, biore antybiotyk bo chce sie dzafostwa pozbyc bo mam termin na histeroskopie i kupilam ten plyn. Nie wiem czy dziala czy niw ale to jest pierwszy plyn ktory tak mo spasował. Minusem jest cena i to ze szybko sie kończy

Mi starcza na dość długo. Jak już się pozbędziesz tego dziadostwa to jedna pompka do mycia wystarczy, wtedy masz go na ok 10 tygodni.
Ja stosuje ten płyn już 2.5 roku i od tego czasu nic się nie dzieje, wcześniej to praktycznie non stop coś lapalam.
 
Mi starcza na dość długo. Jak już się pozbędziesz tego dziadostwa to jedna pompka do mycia wystarczy, wtedy masz go na ok 10 tygodni.
Ja stosuje ten płyn już 2.5 roku i od tego czasu nic się nie dzieje, wcześniej to praktycznie non stop coś lapalam.
Dziewczyny czy mozna stosować w ciąży?? Mam co chwila infekcje A szukam czegos sprawdzonego
Już przeczytałam ulotkę z neta mogę używać więc dzwonię do mamy żeby mi to kupiła.
 
reklama
Dziewczyny jakie są wasze opinie na temat laktatora elektrycznego? Przy małym miałam tylko ręczny i klęłam za każdym razem kiedy musiałam mleko ściągać bo chciałam chociaż parę dni jeszcze wytrzymać i dawać swoje mleko... Póki mały całkiem nie przeszedł na mm.
Teraz planuje zakup elektrycznego, może ma któraś do odsprzedania? Polecacie jakąś firmę?
 
Do góry