reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
widzę,że mowa tutaj o fryzurkach na całego..........też bym coś zrobiła........ale ostatnio bardziej chciałabym poprawić kolor,niż moje włosy obcinać.........no ewentualnie troszkę podciąć końcówki:tak:

chociaż idealnym rozwiązaniem byłoby dla mnie
taki kolor:
cgfryzurkarm5.jpg

a taka fryzurka(tylko z grywką:
doaprwml2.jpg
 
Z tematow przyjemnych wlosowych:-p
Moj wieczny cel Trinny z 'Jak się nie ubierac':

3714_large.jpg

hfeet22.jpg

1179229563657.jpg


Teraz juz na bank musze dotrwac :cool2:Ni ema innej opcji:sorry2:

No Gazela siada na fotel fryzjerski:tak::tak::tak:

Dobrze, ze chorowitki juz troszkę lepiej:tak:
 
Hej babki,
U nas chyba zaczyna się poprawiać. Julka śpi, od kilku godzin nie robiła kupy (wcześniej było ich 8 :baffled:) więc smecta działa. Mnie zaczyna napitalać równo gardło, ale to już nieważne:sorry2:, żeby tylko temu małemu skarbowi przeszło.
Dziś lekarka stwierdziła, że to nie angina i nie kazała podawać już antybiotyku na noc:confused: W sumie to trochę dziwne, bo Julia brała go 2,5 dnia i teraz mam tak przerwać nagle? A jeśli będzie nawrót choroby?

Widzę u Was optymistyczne tematy: komody, fryzjerzy, kolczyki, obiadki:szok:
Zazdroszczę:sorry2:
Jestem w stanie regularnej wojny z moim łosiem więc nic z tych powyższych tematów nie wchodzi w grę.

Elfik
a te nitki w kupie Nisi to nie są może od węgla? Julka miała dziś po wczorajszym węglu takie czarne strzępki :zawstydzona/y::-(. Co z tym Twoim serduchem, martwię się:zawstydzona/y::-(
Edziu trzymam kciuki za poprawe !!!!!!
Nie wiem co z tymi nitkami ale na ww zrobie te badania
A serducho nooo kiepsko ale moze jak sie wiosennie zrobi to mi minie?
 
elf sliczne kolczyki, szczegolnie te 2 :tak::tak:

Elfik super kolczyki :-), zwłaszcza te drugie mi sie podobają :tak:
.

elfik kolczyki świetne
mówisz że Weronika lepiej je to dobrze - Julia w sumie też - choć dzis ma dzień postu ale jest ich mniej niż było,
oby Twoje serduszko się unormowało :elvis:
Te drugie tez mi sie podobaja najbardziej i byly najdroższe :tak: ale piękne wiec warto :tak:

Melll z tym jedzieniem Weroniki to roznie tez bywa, teraz po chorobach schudla strasznie i waży 11 kg z groszami :szok: wioec mam nadzieje,że apetyt bedzie miala przynajmniej tak dlugo zeby te swoje 14 kg nadrobic :tak:
Daje tez malej multi sanostol ten bez cukru i zauwazylam ze od tego czasu jej sie apetyt poprawil, zaczela tez jesc warzywa :szok::szok::szok:
 
W temacie fryzjera- ja wytrwale zapuszczam i obcinam tylko grzywke :tak: czekam na taką dlugosc do ramion a wtedy sobie je wystrzępie :tak: tak mysle w maju :tak:
Gazelko trzymam kciuki i czekam na efekty :tak:
 
reklama
Do góry