reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

miałam jeszcze dodać,że elfik,jak zawsze fajne kolczyki sobie kupiła...........ale niestety nie zdąrzyłam.........mołż wyrwał mnie od kompa i pognał do sklepu.......ale za to,kupiłam sobie bułeczkę jogurtową,co mnie cały dzień męczyła.....miaaaam
 
reklama
Lilka gratulacje nowego nabytku,ciekawa jestem,czy urzywasz myszki,czy okienka:confused:;-):sorry2:



napaliłam się na fryzjera,ale mnie męczy,muszę coś zrobić z kolorem moich włosów:baffled::baffled::dry::tak::szok:
 
Cześć Ania, ale Cię dawno nie widziałam :-)
Edzia, nawet nie wiesz, jak Ci współczuję, że musisz przez to jeszcze raz przechodzić :no::no::no: Buziaki!!!!!!!!!!!!!!

No i wiadomość dnia :-) Dorwałam w końcu Manię :-) Są w Irlandii, Bogusia pracuje, bo jej mama zajmuje się dziećmi. Mieszkają w wynajętym domu razem z jej rodzicami, ale myślą o powrocie do Stanów.
Nie mają internetu w domu, więc są "odcięci" od świata.
No i to tyle z grubsza :-)

Czyli się Mani udało, fajnie :tak:...Klaudia a czy Mania zmieniła numer ? jesli tak, to podaj miprosze na priwa ...

Cześć
Jeszcze żyje chociaz w ostatnim czasie juz 4 razy miałam ekg :baffled: nawala mi serducho równo :baffled:
Natomiast Weronika wyzdrowiała :tak: ale musze jej koniecznie badania porobic moczu i kału bo zlapała infekcje jakąs i nie czuje kiedy sika a kąpiel to horror bo szczypiiiiiiiiii!!! No i kupy robi takie z jakimis pasemkami :baffled: takie nitki jakies :baffled: co to może być?
kurcze brzmi nieciekawie zarówno z sercem jak i z kupkami :-(. miejmy nadzieję ze to rzeczywiście efekt węgla, jak pisała E-mama.

Się za 20 min. pójdzie na obiad, się zobaczy :-p:-D:-D:-D
hi hi mam tak samo :-D:-):cool2::-p tylko u mnie R gotuje dziś miałam np. spagetti


trzymam kciuki za efekt;-)


Hej babki,
U nas chyba zaczyna się poprawiać. Julka śpi, od kilku godzin nie robiła kupy (wcześniej było ich 8 :baffled:) więc smecta działa. Mnie zaczyna napitalać równo gardło, ale to już nieważne:sorry2:, żeby tylko temu małemu skarbowi przeszło.
Dziś lekarka stwierdziła, że to nie angina i nie kazała podawać już antybiotyku na noc:confused: W sumie to trochę dziwne, bo Julia brała go 2,5 dnia i teraz mam tak przerwać nagle? A jeśli będzie nawrót choroby?

Widzę u Was optymistyczne tematy: komody, fryzjerzy, kolczyki, obiadki:szok:
Zazdroszczę:sorry2:
Jestem w stanie regularnej wojny z moim łosiem więc nic z tych powyższych tematów nie wchodzi w grę.

Elfik
a te nitki w kupie Nisi to nie są może od węgla? Julka miała dziś po wczorajszym węglu takie czarne strzępki :zawstydzona/y::-(. Co z tym Twoim serduchem, martwię się:zawstydzona/y::-(

ja pierdzielę.... Edytko czy nad Wami jakieś fatum wisi ??:no::no: zdrowia życzę Wam obu.
ps. fajnie Cię widzieć na BB

i bedziesz nas trzymała w niepewnosci do jutra????:cool2::cool2::cool2::cool2:
o Ty.............
no właśnie :dry::cool2:
 
Elfik apetyczna ta zapiekanka(mniam).Ja roie jedak ziemniaczki duszone i paluszki rybne.A jadłyście kiedyś kotlety sojowe a`la schabowe-bo u nas to jest teraz hit,dzieciaczki mje przepadają.Ostatnio nawet dostałam gulasz i flaki sojowe,rewelacja.
U nas ostatnio tez były kotleciki sojowe i Maćkowi bardzo smakowału :-)
Co do włosów, to ja się skutecznie wyleczyłam z zapuszczania. Stwierdzam, że najlepiej się czuję i wyglądam w takich do ramion albo i krótszych :-)
 
a ja sie napaliłam na obcięcie....co myślicie o tym abym się obcięła na chłopaka ???:confused:

hm... no sama nie wiem co Ci doradzic, masz takie fajne, dlugie włosy

powinnaś obejrzec jakie fryzurki ma Penelope Cruz i wybrac co Ci się spodoba. Ona jest tak do Ciebie podobna, że masz jasną sprawę w sprawie kształtowania swojego image :cool2:

A z krotkimi moze poczekaj na drugie bobo? Ja tak wlasnie zrobilam. Teraz za bardzo sie nie udzielam, wiec nie strasze wsrod ludzi ewentualną pomyłką fryzjerską, a przy okazji wygodnie. Bo nie bardzo mam czas na poranne ukladanie wlosow.

najkrotsze jakie znalazłam:

penelope_cruz_16.jpg


cruz.jpg


a tu, jakby Cię coś podkusiło - platynowy blond ;-)

peneloperubia.jpg
 
Niania ja mam teraz taki kolor włosów jak Trinn,ale na nie średnio wygląda,a moze nawet kiepsko

Tak wałsnie myslałam kiedy pisalas o farbie:tak: Pokazesz? :-p

wróciłam :-) mam krótkie włosy!!!!! :szok::szok::szok:

a zdjęcia jutro

na razie jestem nawet, nawet zadowolona :tak:

pipka no jaka! a my mamy czekac do jutra:nerd:

Lece na Trinny i Susane na TVN Style powzdychac jakie ma fajowe wlosy:-)
 
reklama
Lilka gratulacje nowego nabytku,ciekawa jestem,czy urzywasz myszki,czy okienka:confused:;-):sorry2:



napaliłam się na fryzjera,ale mnie męczy,muszę coś zrobić z kolorem moich włosów:baffled::baffled::dry::tak::szok:

bez komentarza :dry:
wczoraj chwile posiedzialam to uzywalam myszki,potem zostalam wywalona i caaaaly dzien Karol przy nim siedzi :wściekła/y:
ja nie wiem jak mozna wszystko olewac i bawic sie komputerem :baffled:
nic go nie rusza...nawet uwagi mamy

jestem tak wsciekla ze juz sie poklucilsmy....bo byly bardzo wazne sprawy do zalatwienia a on olal wszystko...a mial wolny dzien

jestem total zla:cool:

Elfik kolczyki fajne,fajnie ze malutka juz lepiej,teraz ty nam zdrowiej:happy2:

Gazelka jestem ciekawa twojego fryza :happy2:

ok ide bo przez wscieklosc nie mam weny do pisania

dobranoc
 
Do góry