reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

witajcie:-)

Alka witaj kobieto:happy2:

co do metod wychowawczych,przyznam się szczerze,że powinnam siać tutaj wypróbowane sposoby,jak z rękawa,ale tak nie jest,jakoś udało mi się przebrnąć przez ten wstrętny wiek z Damianem,a dzisiaj męczę się od nowa z Otylką
a zważywszy na fakt,że Otylka jest o niebo sprytniejsza,niż Damian w tym samym wieku,wszystko robie na czuja:baffled::dry::sorry2:
u nas jest tak:
-jeśli Otylka coś chce na siłę,wrzeszy-kopie-gryzie,jest odwracanie uwagi
-jeśli w pada w histeryczny wrzask(na wysokich tonach),jako próba wymuszania,próbuję to przetrwać powtarzając NIE w miarę ze stoickim ( nie zawsze daję radę)
-jeśli coś broi i robi to złośliwie(np.zlała się pod siebie,bo łosiek nie bawił się z nią,a gdy poszedł do łazienki wynieść zasikane ciuchy,Otylka stwierdziała:tu Mu nasikam i on tu już nie bedzie siedział,czyli na pufę przed kompem)jest tłumaczenie,czasem klaps,czasem wyniesienie do pokoju na chwilkę

chyba nie wypadamy,jako idealni rodzice:baffled:
 
reklama
Nianiu pokaze kolorek.Na razie foto w avatorze.
31275809_d.jpg

31276059_d.jpg

Z fleszem i bez ale chyba trochę przekłamało kolor
 
Elen fajnie,że sie pokazałaś kobitko,w miarę możliwości pisz częściej:tak::-):-):-)
Julinka mądra po mamusi córeczka,całować takiego kochanego słodziaka:elvis::elvis::elvis:
 
Lila nie przejmuj się K.,każdy chłop jest,jak dziecko,a tym bardziej,kiedy ma NOWĄ zabawkę:baffled::baffled::baffled:wiem,że łatwo sie pisze,ja sama dostaję MEGA nerwa,gdy mnie coś takiego dotyczy:tak::wściekła/y::no::sorry2:
 
Aga wklej nam zdjęcia domku,jeśli możesz oczywiście,bo widzę fajne tło na zdjęciach.........to w pokoju dzieci???
 
reklama
Do góry