reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

U mnie podobnie. Brałaś jakiś antybiotyk?
Nie, antybiotyku nie brałam. Jedynie sinupret bo zatoki też miałam zawalone i głowa mnie mocno bolała. Od goraczki to paracetamol ale raczej nic nie dawał więc ratowałam się zimnymi okładami. Potem mąż mi kupił *spam* i jak narazie raz na jakiś czas zakaszle a tak to spokój.. Nie wiem tylko na jak długo..
 
reklama
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć? U mnie 13+5 :) do tego niedoczynność tarczycy i podejrzenie cukrzycy :confused2:
Aktualna sytuacja na świecie sprawia, że zaczynam się bać co nas czeka. Moja przychodni (prywatna) odwołała mi wizytę :crazy: poszukałam innego lekarza i umówiłam się na termin wcześniej zaplanowanej wizyty. Nie wyobrażam sobie zostać teraz bez opieki, jestem cały czas na masie leków i jestem bardzo zawiedziona ich postawą
 
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć? U mnie 13+5 :) do tego niedoczynność tarczycy i podejrzenie cukrzycy :confused2:
Aktualna sytuacja na świecie sprawia, że zaczynam się bać co nas czeka. Moja przychodni (prywatna) odwołała mi wizytę :crazy: poszukałam innego lekarza i umówiłam się na termin wcześniej zaplanowanej wizyty. Nie wyobrażam sobie zostać teraz bez opieki, jestem cały czas na masie leków i jestem bardzo zawiedziona ich postawą
Jasne😊 witamy😊 no to nie ciekawie.. Dobrze ze udało Ci się znaleźć innego lekarza. Nie Ty jedna się boisz, każda z nas się zastanawia jak to dalej będzie i co będzie dalej... Ale miejmy nadzieję że wszystko jakoś się wyciszy i będzie dobrze😊
 
Mamaginekolog jak się to wszystko zaczęło wyraziła opinie że wg niej wszystkie wizyty ciążowe są jakie ważne i pilne i ich nie powinno się odwoływać. Choć wiadomo że jak lekarz musi np. być w szpitalu w tym czasie albo sam ma kwarantannę to wiele się nie zdziała... Dlatego nasza też głową żeby nie pogarszać sytuacji tym którzy przyjmują i zachować środki ostrożności :)

Gardło mnie zaczyna boleć, mam nadzieję że to nie przeziębienie bo to byłby szczyt... Od tygodnia nie wychodzę z domu :p
 
Co do tego przeziębienia to ja ostatnio też miałam ból gardła tzn. Wczoraj 😅 a tak samo jak Ty @momtobe_90 od tygodnia nie wychodzę z domu i nie wiem czy to mąż czegoś nie przyniosl😉 dziś już jakby mniej boli ale dziwne jest to gardło.
 
Właśnie się dowiedziałam, że lekarz u którego miałam mieć prenatalne (tam gdzie odwołali wizytę miał korona wirusa ). Na szczęście nie miał żadnej styczności z pacjentem. Ale dziś okazało się, że nie żyje... najprawdopodobniej odebrał sobie życie :(
 
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć? U mnie 13+5 :) do tego niedoczynność tarczycy i podejrzenie cukrzycy :confused2:
Aktualna sytuacja na świecie sprawia, że zaczynam się bać co nas czeka. Moja przychodni (prywatna) odwołała mi wizytę :crazy: poszukałam innego lekarza i umówiłam się na termin wcześniej zaplanowanej wizyty. Nie wyobrażam sobie zostać teraz bez opieki, jestem cały czas na masie leków i jestem bardzo zawiedziona ich postawą
Mi też odwołali i wizytę i prenatalne. Ale wczoraj zadzwonił lekarz, że jednak przyjmuje pacjentki w ciąży. Tylko nowych nie umawia. Więc jednak te wizytę mam o 15. Musiałam na szybko robic morfologie. Dobrze że tylko dziewczyna w ciąży była i nikogo oprócz nas.
 
reklama
Czesc[emoji6]jasne, który tydzień ciąży? Jak Twoje samopoczucie?
Dzisiaj zaczął się 14 tydzień[emoji3590]Termin mam na 16 września. To moja pierwsza ciąża. Bardzo z mężem chcieliśmy mieć dziecko, udało się i nasza radość nie zna granic. Jednocześnie strasznie się boję, żeby wszystko było ok. Mogę jeszcze dodać, że niestety mam cukrzyce ciążowa [emoji451]
 
Do góry