reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No to czy jest w takim razie sens je robić dodatkowo skoro zwykły gin też to może sprawdzić, już sama nie wiem.
Osoby wykonujące prenatalne powinny miec certyfikat i zwykły gin nie jest w stanie tak sprawdzić wszystkiego. To jest też kwestia sprzętu. Tam sie sprawdza bardzo dużo parametrow.
 
Niestety nie.. najpierw gin dostaje maila potem informuje mnie ale jutro zadzwonie bo w sumie minal dziś tydzień..
Ja mam dostęp i informację, że do 8 dostanę wynik. Smsa dostaje bezpośrednio od firmy. Nie wiem czemu oni tak robią, że nie kierują tego bezpośrednio do pacjentek.
 
Hej dziewczyny czy ma któraś magiczny sposób na napuchnięta krwawiące dziąsła? W pierwszej ciąży tak nie miałam teraz mam wrażenie ze moje dziąsła są spuchnięte, jak myje to jest jedna wielka krew [emoji37] nie mogę się do żadnego dentysty dostać na kontrole jedynie ostry dyżur ale wiadomo
... 3 dzień ledwo jem,budzi mnie ból dziąseł [emoji24]płuczę narazie eludrilem i szałwia
 
reklama
Do góry