reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A używasz płynów do higieny intymnej czy myjesz się mydłem w miejscach intymnych?
Rozmawiałam kiedyś z ginekologiem i mówił, że to jest właściwie najważniejsze bo chodzi o prawidłowe pH.
Ja nigdy w życiu nie miałam żadnej infekcji intymnej ( odpukać) . Nie robię nic specjalnego. Po prostu używam tylko zawsze tych płynów do higieny intymnej. I bawełnianej bielizny. Robię tak od kiedy miałam naście lat.
Tak przy okazji to znacie dziewczyny jakieś sklepy z bielizną, które mają ładną, seksowną bieliznę z bawełny?
Bo mam z tym duży problem, żeby taka znaleźć. Czytam zawsze składy i musi być bawełna. W każdym sklepie są ładne, ale 3/4 z poliestrem w składzie. Albo są w sklepach internetowych gdzie niby bawełna, ale jak już dostaje paczkę to na metce składu nie ma. To se mogą gadać. Albo majteczki w kropeczki ło ho ho 😅
A ja chce i seksi i z bawełny. Żadnych kropeczek 😉
Tak uzywam plynu do higieny intymnej. Lactacyd lub z apteki ale to na nic
 
Ja teoretycznie termin @ mam na 29.03 i chcialabym wytrzymac do niedzieli:) czyli testujemy razem, przynajmniej bedzie nam razniej:) 3mqm kciuki za Ciebie

trzymam kciuki ! :D
ja sie mega boję testowania.. mam w domu dwa testy o czułości 10... ale przyznam że tak mnie kusi spróbować już, że nie wiem czy doczekam :)
 
W ogole zamowilam sobie dzis probiotyki zapobiegajace infekcją intymnym , pamietam swego czasu jak bralam bylo super wiec moze mi pomaga bo normalnie lapie ciagle infekcje. Meczace to jest. Dbam prawidlowo o higiene, nosze bawelniana nie sciskajaca bielizne, nawet musze tam da dole wycierac sie po kapieli recznikiem papierowym a nie tym co do ciala. 2 tyg temu bylam u lekarza i nie bylo infekcji o dziwo byl to rekord chyba bo 4 msc bez niej a tydzien pozniej po poronieniu w celu kontroli juz nagle infekcje mialam...no szok. Nazeczony sie kąpie przed kazdymi przytulankami a i tak co chwila infekcja. Macie cos poradzic? Licze ze prebiotyki dadza rade no ale moze ktoras ma podobnie. Zaczelo sie od kad przeszlam na tabl anty ale odstawilam i i tak infekcja przyszla. Dzis jestem juz po antybiotyku i jest ok ale i tak pewnie zaraz zlapie kolejna.
U mnie kiedyś co chwilę wracały infekcje. Teraz od dłuższego czasu jest ok. Tak patrząc na to co piszesz to u mnie chyba też częste infekcje miały związek z braniem tabletek, ale może mi się tylko tak wydaje. Co zmieniłam? Płyn do higieny intymnej - używam lactacyd ten niebieski na upławy i podrażnienia, śpię bez majtek, jak tylko czuje, że być moze zbliża się infekcja to stosuje invag lub provag. Mi to pomaga
 
A używasz płynów do higieny intymnej czy myjesz się mydłem w miejscach intymnych?
Rozmawiałam kiedyś z ginekologiem i mówił, że to jest właściwie najważniejsze bo chodzi o prawidłowe pH.
Ja nigdy w życiu nie miałam żadnej infekcji intymnej ( odpukać) . Nie robię nic specjalnego. Po prostu używam tylko zawsze tych płynów do higieny intymnej. I bawełnianej bielizny. Robię tak od kiedy miałam naście lat.
Tak przy okazji to znacie dziewczyny jakieś sklepy z bielizną, które mają ładną, seksowną bieliznę z bawełny?
Bo mam z tym duży problem, żeby taka znaleźć. Czytam zawsze składy i musi być bawełna. W każdym sklepie są ładne, ale 3/4 z poliestrem w składzie. Albo są w sklepach internetowych gdzie niby bawełna, ale jak już dostaje paczkę to na metce składu nie ma. To se mogą gadać. Albo majteczki w kropeczki ło ho ho 😅
A ja chce i seksi i z bawełny. Żadnych kropeczek 😉
Też mam ten problem, jak bawełna to zazwyczaj mało seksi :/
 
Też testuje dokładnie za 10 dni, no to testujemy razem 😉

Piękne kreseczki! ❤ Ewidentnie ciemnieją 🙂 wszystko będzie dobrze zobaczysz 😉 bierz nospe i nie myśl tak
Ile dni jesteś po terminie okresu? Jaki odstęp między tymi dwoma testami?

Cudownie! ❤❤ Też nam się marzy taki domek w lesie. Planujemy za jakieś 3 lata kupić ziemię budowlaną na takim odludziu 😁
Okres miałam mieć w poniedzialek albo wtorek czyli jestem dzień lub dwa po terminie. Testy były robione w odstępie 48 h.
 
reklama
Korzystała któraś z tych testów owulacyjnych? Sprawdziły się??
IMG_20200325_194912.jpeg
 
Do góry