reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Jakby co [emoji3526]
Screenshot_20200326-124228.jpeg
Screenshot_20200326-124257.jpeg
 
reklama
Moja znajoma tak właśnie miała... Przyszła w 11 tc (bo mówiła, że to będzie 12) i niestety dzidziuś za mały... Na szczęście nie kazali jej płacić, także przynajmniej tyle
Screenshot_20200326-124355.jpeg
 
Ja kompletnie tego liczenia nieogarniam 🙃

A jak wy to liczycie / jak liczy wam lekarz jeśli macie przesunięcie względem OM?
Dalej tyrzymacie Cię daty OM czy tego przesunięcia. Bo ja mam aż tydzień różnicy i cały czas tak wychodzi z USG i my się trzymamy tego. Z USG mam 11+0 A z OM 12+0

Ja liczę od OM. Wg usg mam 3 dni do przodu, bo owulację zawsze mam wcześniej. Ale 3 dni to żadna różnica i tak lekarz zawsze pyta o datę om.
 
Moja znajoma tak właśnie miała... Przyszła w 11 tc (bo mówiła, że to będzie 12) i niestety dzidziuś za mały... Na szczęście nie kazali jej płacić, także przynajmniej tyleZobacz załącznik 1097239

Dlatego lekarzowi podaje się datę om i niech sobie liczy.
Ale jak ktoś mnie pyta w którym tc jestem, to teraz mówię, że w 10.
 
O matko cudownie
Jestem po usg prenatalnym, wszystko Ok, dzidziuś 5,9cm skakał nóżkami z rączkami do góry! Jakby się cieszył [emoji7] Niesamowite uczucie, lekarz coś tam sprawdzał i mówił, ze wszystko bardzo Ok. Gdy go zapytałam czy widać może coś więcej to mi odpowiedział, ze jestem tak fajna, ze mi powie! Zbadał mnie ponowne -dołem aby mieć pewność- bo jak twierdzi nie mówi gdy nie jest pewien. [emoji173]️ Synek [emoji173]️ w życiu nie pomyślałam, ze synka mieć będę [emoji173]️ jestem zachwycona [emoji7]Zobacz załącznik 1097207
 
Moja znajoma tak właśnie miała... Przyszła w 11 tc (bo mówiła, że to będzie 12) i niestety dzidziuś za mały... Na szczęście nie kazali jej płacić, także przynajmniej tyleZobacz załącznik 1097239
Ja będę miała w 12+4 i w 13+1
I boję się że to pierwsze właśnie będzie dziecko za małe :( bo jest trochę młodsze właśnie z USG więc może być na styk no chyba że trochę podrośnie
Ale żeby tak było to nie mogę zapominać o witaminach bo strasznie zapominam
 
reklama
Do góry