reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Jestem po usg prenatalnym, wszystko Ok, dzidziuś 5,9cm skakał nóżkami z rączkami do góry! Jakby się cieszył [emoji7] Niesamowite uczucie, lekarz coś tam sprawdzał i mówił, ze wszystko bardzo Ok. Gdy go zapytałam czy widać może coś więcej to mi odpowiedział, ze jestem tak fajna, ze mi powie! Zbadał mnie ponowne -dołem aby mieć pewność- bo jak twierdzi nie mówi gdy nie jest pewien. [emoji173]️ Synek [emoji173]️ w życiu nie pomyślałam, ze synka mieć będę [emoji173]️ jestem zachwycona [emoji7]Zobacz załącznik 1097207
Och cudownie ❤️ Nie mogę doczekać się swojego badania 7 kwietnia! Jeszcze 1,5 tygodnia 🥰 A Ty w którym tygodniu byłaś na tym badaniu, że można było podać przypuszczalnie płeć? Mam nadzieję, że u nas też się uda 😍
 
reklama
U mojego lekarza można wejść razem (w normalnych okolicznościach) bo gabinet podzielony jest na dwie części: kanapa, biurko i monitory, i druga właściwy gabinet. Tata zostaje na kanapie i ogląda USG na monitorze, słyszy co lekarz mówi bo drzwi otwarte do gabinetu, ale nie widzi ani badania ginekologicznego ani nic. Wilk syty i owca cała :)
 
U mojego lekarza można wejść razem (w normalnych okolicznościach) bo gabinet podzielony jest na dwie części: kanapa, biurko i monitory, i druga właściwy gabinet. Tata zostaje na kanapie i ogląda USG na monitorze, słyszy co lekarz mówi bo drzwi otwarte do gabinetu, ale nie widzi ani badania ginekologicznego ani nic. Wilk syty i owca cała :)
O ekstra! 😍 U nas wszystko w jednym miejscu i oddzielnie łazienka, więc tatuśki muszą czekać przed gabinetem na wezwanie, ale to przecież żaden problem :)
 
U Arciszewskich tam chodze prywatnie i nie chcialo mi sie szukac gdzies dalej. Chociaż mialam w planie isc do dr Leśniewicza w Geneticsie na Parkowej. Ale juz tam sie umowilam do lekarza ktory podobno bardzo w porzadku jest.
U Arciszewskich spoko a Leśniewicz bardzo dobry. Ja dzwoniłam do mastermedu dziś rzeby przyspieszyć wizytę ale się nie dało. Mam skierowanie od lekarki zadzwonię jeszcze do ProClinic może tam przyjmą ale nie chciała bym płacić skoro mi przysługuje.
 
Moje badania tarczycy ok, no i krzywa cukrowa po godzinie i po dwóch super, ale na czczo wynik na granicy, bo jest chyba norma w ciąży do 5,1 mmol/l, a ja miałam 5,13 🙈 A najlepsze, że z palca wyszło 75 🤷😉 Ale ostatnio na czczo miałam 4,96, więc pewnie będę częściej musiała mieć kontrolowany plus krzywa do powtórki w drugim czy trzecim trymestrze 😉
Super, to bardzo ważne, że nie ma problemu z cukrem tak wcześnie. :)
 
Niestety nie dowiem się płci bo luby sobie wymyslil, ze on chce zobaczyc na usg razem ze mna, a nie na kartce papieru buuuu[emoji24][emoji25]
 
reklama
Do góry