reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ehhh zawsze cos... z jednej strony uważam, że ma chlop trochę racji bo chce być na każdej wizycie nie może i to przeżywa.. i tak nie wytrzymam i pewnie sprawdzę.
A nie możesz sprawdzic i mu nie powiedzieć? No kurde są jakieś granice. W sensie Ty jestes teraz najważniejsza, Twoje potrzeby. Jesteś teraz przez najblizsze miesiące królową, bo potem oczkiem w głowie będzie już dziecko. Jak chcesz poznać płeć to nie powinien Ci tego zabraniać, takie jest moje zdanie. Mój to nawet zgodził się odmalować kilka ścian bo mam już syndrom wicia gniazda, z wielkim bólem widziałam że mega nie ma na to siły bo jak dwa lata temu malowaliśmy to strasznie się umęczyliśmy, ale zrobi to dla mnie żebym czuła się lepiej! :)

Niestety mam ogromna potrzebę wszystko wysprzàtać wyszorować i idealnie przygotować na przyjście dziecka 😂 W sumie nie będę miała wiele do roboty prócz tego, bo okazało się przypadkiem, że jestem tak zdecydowana, mąż tak samo, że mamy już wybrane wózki, fotelik, łóżeczko, czyli te najważniejsze rzeczy. Wszystko sprawdzone pod kątem wygody i bezpieczeństwa. A to z tymi rzeczami pewnie najwięcej wybierania a my już wszystko wybraliśmy :D Oczywiście zaczniemy kupować myślę tak dopiero pod koniec lipca czyli pod koniec 7 miesiąca, bo w sumie po co wcześniej :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale czemu masz takie myśli, że ciąży nie dotrzymasz? Miałaś jakieś problemy w tej ciąży?
Przed zajęciem w ciążę byłam na duphaston żeby uregulować miesiączki. Zrobiłam test i przyspieszylam wizyte u gin. Bo tabletki się skończyły. Wtedy był 5tydz.widac było tylko pęcherzyka i jakieś niepokojące zmiany w macicy na usg,lekarz ustalił kolejną wizytę 2tyg.pozniej. 7+3 dziecko już było widac ale mialam jakieś dziwne plemienia do tego na cytologia wyszły jakieś komórki zapalne ale lekarz stwierdził że wszystko dobrze.kolejna wizyta była w trakcie 8tyg. Usg przez brzuch żeby nie prowokować plamien.wszystko było dobrze,kolejna wizyta 9+3 wszystko dalej w normie ale później znowu plamienia i uplawy... mam nadzerke być może to kwestia tego ale pewności nie ma.lekarz kazal brac acard od 01.04 ze wzgledu na odklejenie lozyska w tej ciazy ktora byla rozwiazana przez cc miesiąc przed terminem.obecnie biore dalej duphaston no i leki na tarczyce.teraz mam wizytę 12+3 i muszę lekarza wypytac o wszystko.
 
Wiem macie racje totalną.. nie zgadzam sie z nim totalnie ale to jest otwarty watek więc jak by wpadl na pomysl wejsc tutaj nie moze za duzo przeczytać [emoji23][emoji3]


[emoji533]
Karola, nie obraz się na mnie, ale Twój facet jest przynajmniej dziwny.. ja to mam wrażenie jakby Cię chciał ubezwłasnowolnić.. Jak przez koronawirusa nie będzie można chodzić przez następny miesiąc, czy dwa razem na wizyty, to co wtedy?
 
Wiem macie racje totalną.. nie zgadzam sie z nim totalnie ale to jest otwarty watek więc jak by wpadl na pomysl wejsc tutaj nie moze za duzo przeczytać [emoji23][emoji3]


[emoji533]
Co? 😱 Jak to, jakby wpadł na pomysł wpaść tutaj? Komu by to w ogóle mogło przyjść do głowy? On serio tak Cię kontroluje? Byłam kiedyś wiele lat w związku przemocowym i kontrola była na porządku dziennym i jak czytam o takich zachowaniach to aż mi się słabo robi...
 
reklama
Oj no pewnie, że to przesądy, ale to nie znaczy, że nie można z przymróżeniem oka do tego podchodzić z uśmiechem na buzi i przez to czerpać przyjemność z oczekiwania :)
Jasne, że tak! :) a wracając do innych przesądów to w tej ciąży wyglądam jak żaba (a przynajmniej tak mi się wydaje), więc będzie córka :D no! Albo super przystojny chłopaczek :D
 
Do góry