reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A
W ogole zamowilam sobie dzis probiotyki zapobiegajace infekcją intymnym , pamietam swego czasu jak bralam bylo super wiec moze mi pomaga bo normalnie lapie ciagle infekcje. Meczace to jest. Dbam prawidlowo o higiene, nosze bawelniana nie sciskajaca bielizne, nawet musze tam da dole wycierac sie po kapieli recznikiem papierowym a nie tym co do ciala. 2 tyg temu bylam u lekarza i nie bylo infekcji o dziwo byl to rekord chyba bo 4 msc bez niej a tydzien pozniej po poronieniu w celu kontroli juz nagle infekcje mialam...no szok. Nazeczony sie kąpie przed kazdymi przytulankami a i tak co chwila infekcja. Macie cos poradzic? Licze ze prebiotyki dadza rade no ale moze ktoras ma podobnie. Zaczelo sie od kad przeszlam na tabl anty ale odstawilam i i tak infekcja przyszla. Dzis jestem juz po antybiotyku i jest ok ale i tak pewnie zaraz zlapie kolejna.
A narzeczony też dostał leki ? Może on przechodzi bezobjawowo a Ciebie zaraza?
 
reklama
A używasz płynów do higieny intymnej czy myjesz się mydłem w miejscach intymnych?
Rozmawiałam kiedyś z ginekologiem i mówił, że to jest właściwie najważniejsze bo chodzi o prawidłowe pH.
Ja nigdy w życiu nie miałam żadnej infekcji intymnej ( odpukać) . Nie robię nic specjalnego. Po prostu używam tylko zawsze tych płynów do higieny intymnej. I bawełnianej bielizny. Robię tak od kiedy miałam naście lat.
Tak przy okazji to znacie dziewczyny jakieś sklepy z bielizną, które mają ładną, seksowną bieliznę z bawełny?
Bo mam z tym duży problem, żeby taka znaleźć. Czytam zawsze składy i musi być bawełna. W każdym sklepie są ładne, ale 3/4 z poliestrem w składzie. Albo są w sklepach internetowych gdzie niby bawełna, ale jak już dostaje paczkę to na metce składu nie ma. To se mogą gadać. Albo majteczki w kropeczki ło ho ho [emoji28]
A ja chce i seksi i z bawełny. Żadnych kropeczek [emoji6]
Ja właśnie jak odstawiłam płyny do higieny intymnej to infekcje odeszły w niepamięć. Zdarzają się 1-3 razy w roku a wcześniej mialam co 1-2 msc. Swego czasu zamawiałam bieliznę na Bonprix. A i ja muszę prac bieliznę w płynach antybakteryjnych i dla dzieci plus suszę w suszarce na programie antybakteryjnym
 
U mnie 7 dc i tak mnie boli lewy jajnik, że masakra. Ten torbiel się powieksza chyba :( jeszcze jest jakiś mleczny śluz ale taki ciągnący sie i cycki mnie bolą
 
A używasz płynów do higieny intymnej czy myjesz się mydłem w miejscach intymnych?
Rozmawiałam kiedyś z ginekologiem i mówił, że to jest właściwie najważniejsze bo chodzi o prawidłowe pH.
Ja nigdy w życiu nie miałam żadnej infekcji intymnej ( odpukać) . Nie robię nic specjalnego. Po prostu używam tylko zawsze tych płynów do higieny intymnej. I bawełnianej bielizny. Robię tak od kiedy miałam naście lat.
Tak przy okazji to znacie dziewczyny jakieś sklepy z bielizną, które mają ładną, seksowną bieliznę z bawełny?
Bo mam z tym duży problem, żeby taka znaleźć. Czytam zawsze składy i musi być bawełna. W każdym sklepie są ładne, ale 3/4 z poliestrem w składzie. Albo są w sklepach internetowych gdzie niby bawełna, ale jak już dostaje paczkę to na metce składu nie ma. To se mogą gadać. Albo majteczki w kropeczki ło ho ho 😅
A ja chce i seksi i z bawełny. Żadnych kropeczek 😉
Ja mam takie zwykłe bezszwowe czarne z Gatta bawełniane. Mają 86% bawełny, 9% poliamid, 5% elastan. Dla mnie są ładne i ładnie pupa w nich wygląda no i są wygodne, w ogóle ich nie czuć, mają troszkę wyższy stan co dla mnie zawsze było ważne. Zależy co rozumiesz przez seksowne majtki. Jeśli chodzi Ci o takie typowe wykorzystywane tylko do zabawy np. koronkowe (ja takich nie noszę na co dzień, tylko bawełniane noszę), to myslę, że składu nie trzeba tak sprawdzać, bo długo ich na sobie mieć nie będziesz if you know what I mean 😈😂
 
Dokładnie płyny do higieny intymnej są złe! ;)
Ja właśnie jak odstawiłam płyny do higieny intymnej to infekcje odeszły w niepamięć. Zdarzają się 1-3 razy w roku a wcześniej mialam co 1-2 msc. Swego czasu zamawiałam bieliznę na Bonprix. A i ja muszę prac bieliznę w płynach antybakteryjnych i dla dzieci plus suszę w suszarce na programie antybakteryjnym
 
Ja mam 32 lata, za parę miesięcy 33 będzie skończone, luby 38.
Świadomie odłożyliśmy rodzicielstwo. Realizacja pasji, celów, kariery, awanse. Teraz brakuje tylko maleństwa do pełni szczęścia. Nie czuje się staro, jestem bardziej spokojna, spełniona i gotowa 😉
Jestem tylko nastawiona na to, że nie będę czekać z założonymi rękami. Po paru miesiącach zgłoszę się po pomoc do lekarza jesli nic nam nie wyjdzie, a jeśli i to nie pomoże to po roku do kliniki leczenia niepłodności na ewentualne in vitro. Więc różnice widzę tylko taką, że szybciej będziemy musieli reagować na niepowodzenia 😉
Poza tym wspaniałymi rodzicami myślę, że można być w każdym wieku 😉
 
Ja mam takie zwykłe bezszwowe czarne z Gatta bawełniane. Mają 86% bawełny, 9% poliamid, 5% elastan. Dla mnie są ładne i ładnie pupa w nich wygląda no i są wygodne, w ogóle ich nie czuć, mają troszkę wyższy stan co dla mnie zawsze było ważne. Zależy co rozumiesz przez seksowne majtki. Jeśli chodzi Ci o takie typowe wykorzystywane tylko do zabawy np. koronkowe (ja takich nie noszę na co dzień, tylko bawełniane noszę), to myslę, że składu nie trzeba tak sprawdzać, bo długo ich na sobie mieć nie będziesz if you know what I mean 😈😂
Dziękuję 😉 fajny skład, właśnie o taką bieliznę do noszenia na codzień mi chodziło 😉
Koronki też nie noszę tak od świtu do nocy 😉
 
reklama
Dziewczyny stosuje, któraś korzeń maca na wsparcie płodności? Właśnie czytam o nim, że ma bardzo dobry wpływ na płodność, wsparcie spermatogenezy oraz na cały organizm.
Chyba kupię. Posypuje się jedną łyżeczkę 3 razy dziennie na jedzenie, do kefirów, deserów, zupy. Można też kupić gotowe tabletki.
Właściwie why not? 😉
KorzenMacaBIO.jpg
 
Do góry