reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pomóżcie, właśnie zaczęłam cykl , w którym miałam podchodzić do kriotransferu, ale jak czytam rekomendację to wszędzie piszą, żeby transfer przełożyć, czy któraś z was mimo to podchodzi do kriotransferu?
Ja podchodzę za mniej więcej tydzień ✊✊ boje się ale jestem zdeterminowana już tak długo czekam ze dwa miesiące przerwy wydają mi się wiecznością. Klinika działa pani doktor mnie przygotowuje wiec trzeba korzystać z szansy 🤟
 
reklama
Ja podchodzę za mniej więcej tydzień ✊✊ boje się ale jestem zdeterminowana już tak długo czekam ze dwa miesiące przerwy wydają mi się wiecznością. Klinika działa pani doktor mnie przygotowuje wiec trzeba korzystać z szansy 🤟

Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało, moja klinika też niby działa ale weszłam sobie z ciekawości na stronę i poczytałam trochę, że zalecają odkładać na późniejszy termin. Jutro drugi dzień cyklu od którego powinnam przyjmować leki do kriotransferu i nie bardzo wiem co robić
 
Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało, moja klinika też niby działa ale weszłam sobie z ciekawości na stronę i poczytałam trochę, że zalecają odkładać na późniejszy termin. Jutro drugi dzień cyklu od którego powinnam przyjmować leki do kriotransferu i nie bardzo wiem co robić

Cześć!
Dzwoniłaś do kliniki/swojego lekarza prowadzącego? Oni powinni Cię poinformować gdyby coś się zmieniło.
Z tego co czytałam to w większości klinik rekomendują przełożenie transferów ze względu na covid.
Ja bym zadzwoniła i upewniła się czy na pewno mam brać leki😘
 
Cześć!
Dzwoniłaś do kliniki/swojego lekarza prowadzącego? Oni powinni Cię poinformować gdyby coś się zmieniło.
Z tego co czytałam to w większości klinik rekomendują przełożenie transferów ze względu na covid.
Ja bym zadzwoniła i upewniła się czy na pewno mam brać leki😘
Tak zrobię napiszę do lekarza, zobaczymy, szkoda by mi było strasznie jak by przełożyli, czekać teraz, nie wiadomo ile :( A czas leci. Dzięki 😘
 
Dzień dobry!
☕☕☕
Nie wiem, jak u Was, ale u mnie pogoda się popsuła☹nie żebym planowała jakieś wycieczki, ale z tym słoneczkiem trochę lepiej😉
@Wiórka poniedziałek już coraz bliżej 😋😋😋
@klarks daj znać jaka betka dziś ✊✊✊✊
@Waleczna36 , co u Ciebie Kochana?

Miłego dnia dla Wszystkich😘😘😘
Powiedz mi kochana, czy się ty się orientujesz przy cyklach 28 dniowych ,.kiedy ewentualnie może być transfer, mam 5 dniową blastkę🙂
 
reklama
Do góry