reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ciąża?

Dołączył(a)
16 Marzec 2020
Postów
1
Hej,nigdy nie pisałam na takich forach nic, ale bardzo mnie to zastanawia i liczę na pomoc, tych którzy są doświadczeni.
Uprawiałam seks, podczas którego myśle, ze mogło dojść do zapłodnienia 3 tygodnie temu. Nie jestem pewna czy to był dzień owulacji, ponieważ kalendarzyki i obliczenia w internecie wszystkie pokazują inaczej, tak samo jak moje ciało, bo tak jak w owulacje ból jajnika miałam właśnie dzień przed tym stosunkiem, a kalendarzyk pokazuje, ze owulacja była 3 dni później. Tak czy siak uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń w te właśnie dni około owoluacyjne. Jednak zrobiłam 10 dni później test ciążowy, który wyszedł negatywny, wiec uznałam, ze albo za wcześnie albo po prostu nie jestem w ciąży. Teraz okres powinnam dostać 6 dni temu, nadal go nie mam, czasem zdarzało się ze mi się spóźniał ale to głównie wtedy, gdy miałam jakieś stresujące sytuacje w danym miesiącu ale w tym raczej nie było nic takiego, mam niektóre objawy okresowe ale znacznie słabsze i chcialam się dowiedziec jak sądzicie czy tamten test był za wcześnie zrobiony dlatego wyszedł negatywnie, czy teraz jeżeli zrobię test będzie wiarygodny czy może jeszcze poczekać na okres i jeszcze później zrobić test?
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Jestem nowa na tym forum.
Jestem po transferze 1 blastocysty 4BB, który odbył się 9.03.
Zrobiłam już dwa badania na bhcg które wyszły następująco.
18.03 godz 7:00 - 12,20
Dziś (20.03) 7:00 - 25,20

Proszę pomóżcie mi zinterpretować te wyniki, bo zaraz zwariuje ze stresu. Czy to nie są przypadkiem za małe wartości?

Beta powinna przyrastać w 48 godzin o minimum 66%, więc przyrasta prawidłowo! Ciche gratulacje, 3mam kciuki [emoji6]
 
reklama
Hej,nigdy nie pisałam na takich forach nic, ale bardzo mnie to zastanawia i liczę na pomoc, tych którzy są doświadczeni.
Uprawiałam seks, podczas którego myśle, ze mogło dojść do zapłodnienia 3 tygodnie temu. Nie jestem pewna czy to był dzień owulacji, ponieważ kalendarzyki i obliczenia w internecie wszystkie pokazują inaczej, tak samo jak moje ciało, bo tak jak w owulacje ból jajnika miałam właśnie dzień przed tym stosunkiem, a kalendarzyk pokazuje, ze owulacja była 3 dni później. Tak czy siak uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń w te właśnie dni około owoluacyjne. Jednak zrobiłam 10 dni później test ciążowy, który wyszedł negatywny, wiec uznałam, ze albo za wcześnie albo po prostu nie jestem w ciąży. Teraz okres powinnam dostać 6 dni temu, nadal go nie mam, czasem zdarzało się ze mi się spóźniał ale to głównie wtedy, gdy miałam jakieś stresujące sytuacje w danym miesiącu ale w tym raczej nie było nic takiego, mam niektóre objawy okresowe ale znacznie słabsze i chcialam się dowiedziec jak sądzicie czy tamten test był za wcześnie zrobiony dlatego wyszedł negatywnie, czy teraz jeżeli zrobię test będzie wiarygodny czy może jeszcze poczekać na okres i jeszcze później zrobić test?
I jak? 🤗
 
Hej.. Od jakiegoś czasu staramy się o dziecko w grudniu straciłam ciążę w 12 tygodniu Ale miałam zabieg Ale wszystko było dobrze u lekarz w styczniu dał zielone światło , od tygodnia spóźnia mi się okres Ale testy są negatywne.
Przez wirusa prawie żaden lekarz nie przyjmuje. Od 3 dni mam tylko czasem delikatne nitki krwi. Miesiączki miałam w miarę regularne 30-32 dni dziś już 40.
Myślicie że może to być ciąża mimo negatywnych testów?
 
Hej.. Od jakiegoś czasu staramy się o dziecko w grudniu straciłam ciążę w 12 tygodniu Ale miałam zabieg Ale wszystko było dobrze u lekarz w styczniu dał zielone światło , od tygodnia spóźnia mi się okres Ale testy są negatywne.
Przez wirusa prawie żaden lekarz nie przyjmuje. Od 3 dni mam tylko czasem delikatne nitki krwi. Miesiączki miałam w miarę regularne 30-32 dni dziś już 40.
Myślicie że może to być ciąża mimo negatywnych testów?
Pewnie ze możliwe. Masz możliwość zrobienia bety z krwi?
 
Jutro się wybieram. Ale już tracę nadzieję skoro testy wychodzą negatywnie. I ten śluz z nitkami krwi
Kochana ja jestem ponad 4 tyg po terminie miesiączki. A test dopiero pokazał w poprzednia niedzielę (59dc a 29 dni po terminie miesiączki), dodam że 18 dni po terminie miesiączki robiłam 2 testy i bielsze być nie mogły.
 
reklama
Do góry