reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja wlsanie wyslalam lubego do pracy wiec biorę się za ogarnianie tarasu.. dzieci sprzedane wiec czas zaczerpnac słońca i świeżego powietrza, a przy okazji zrobić cos pożytecznego..

Niestety Koronawirus wygrał i młodego I Komunia przeniesiona na wrzesień.. co oznacza, że bede się toczyć, a nie świętować... ehh
 
Ja też mam dziś mało konstruktywny dzień. Posiedziałam na ogródku w słonwczku troche. A miałam na dziś sporo planow. Jakoś nie potrafię sie zmobilizować.
 
Rudaa94 zrobiłam polowy porcji i dalam troche mniej cukru.. jest tak puszysty ze maż mówi ze upiekłam mech [emoji23][emoji23] napewno będę powtarzać z rodzynkami [emoji4]
20200328_135058.jpeg
 
No i ja czekam na jakąś decyzję ws komuni synka i będziemy się pewnie toczyć hihi
Ja wlsanie wyslalam lubego do pracy wiec biorę się za ogarnianie tarasu.. dzieci sprzedane wiec czas zaczerpnac słońca i świeżego powietrza, a przy okazji zrobić cos pożytecznego..

Niestety Koronawirus wygrał i młodego I Komunia przeniesiona na wrzesień.. co oznacza, że bede się toczyć, a nie świętować... ehh
 
Musze chwilę odpoczynku zrobic od ogarniania... a myślałam ze mała godzinka i ogarnięte, a tu sie zanosi na dłuższą zabawe.. ale warto żeby na prawdziwą wiosne i lato mieć juz super ogarnięte..
 
A no tak to ja rozumiem Cię nic fajnego komunia w rocznicę śmierci. Ciekawe na kiedy umnie przełożą? Modliłam się na koniec czerwca ale nie wiadomo nic
Moj młody bedzie mial 13 wrzesnia data średnia bo to 10 rocznica smierci mojej mamy i do tego 2 tyg przed porodem wg usg, a ze mlodego urodzilam równo tydzien przed terminem to naprawdę bede na ostatnich nogach
 
reklama
Do góry