reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jest 6/7 dni po owulacji a ja od rana czuje taki bardzo delikatny bol jak na nadchodzaca @ 😭😭😭 powinna przyjsc za 9 dni ale po antykoncepcji i biochemicznej pewnie sie wszystko poprzestawialo...no nic pozostaje czekac. Jeszcze sie poklocilam z facetem to juz w ogole tragedia do kwadratu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja czuję dokładnie to samo takie delikatne ćmienie w brzuchu jak na okres praktycznie od rana :( jakbym miała go jutro dostać, ale przecież to nie możliwe bo dziś 22 dc, a cykle mam regularne. Jeszcze mi się dziś śnili zmarli z najbliższej rodzinie. Że niby żyli i rozmawiamy. Ale sen był bardzo smutny i realistyczny do tej pory mam w głowie 😥
@Piernik98 idziemy łeb w łeb z cyklem
 
reklama
Ja czuję dokładnie to samo takie delikatne ćmienie w brzuchu jak na okres praktycznie od rana :( jakbym miała go jutro dostać, ale przecież to nie możliwe bo dziś 22 dc, a cykle mam regularne. Jeszcze mi się dziś śnili zmarli z najbliższej rodzinie. Że niby żyli i rozmawiamy. Ale sen był bardzo smutny i realistyczny do tej pory mam w głowie 😥
@Piernik98 idziemy łeb w łeb z cyklem
Zauwazylam wlasnie 😅 mam tylko nadzieje ze nie przykda te wredne małpy 😪😒 mi sie wczoraj snilo ze robilam test ciazowy i byl negatyw a dzis mi sie snilo ze pozytyw i ze na bete poszlam i byla 48 🤣🤣🤣
 
Zalezy jakie to bylo poronienie czy samoistne czy z ingerencja lekarza oraz ktory tydzien. U mnie to byl 4+3 i samoistne. Wiec w sumie 4 dni po spozniajacej sie @. Owulacja sie przesunela o kilka dni w tym cyklu przez to. Lekarz mowil ze moge starac sie jak najbardziej i nie ma przeciwskazan. Podobmo czesto zdarza sie ze po biochemicznej w nastepnym cyklu zaskakuje...na to liczye wciaz puki nie ma krwawienia...ahh doczytalam mialas lyzeczkowanie to tak powinnas odczekac
Ah rozumiem! No to wszystko jasne.
Odczekałam ;) dziś 9dzień po owu ;) jest mała nadzieja ale zobaczymy.
 
Cześć dziewczyny. U mnie dziś 26 dc. Okres powinien być 3 kwietnia. W tym miesiącu nie robiłam testów owu ani nie badałam progesteronu. Wg apki dzisiaj 9/10 po owu. Zobaczymy co przyniesieten tydzień chociaż wątpię że II kreski.
 
dziewczyny a jak to jest z waszą ochotę
ja libido mam średnie no i nie zawsze ochota na sex jest
jak sobie z tym radzicie
Ja jak bralam tabletki antykoncepcyjne to libido mialam rowne 0. Sex raz na tydzien to byl cud....odstawilam i wszystko wrocilo do stanu jak przed ich braniem. Takze libido mam wysokie tak powiem. Zdarza sie ze ochoty nie ma ale zadko. Jesli juz to winko i zaraz jest ochota jesli "trzeba" 😆
 
Ja jak bralam tabletki antykoncepcyjne to libido mialam rowne 0. Sex raz na tydzien to byl cud....odstawilam i wszystko wrocilo do stanu jak przed ich braniem. Takze libido mam wysokie tak powiem. Zdarza sie ze ochoty nie ma ale zadko. Jesli juz to winko i zaraz jest ochota jesli "trzeba" 😆
i mnie przy tabletkach ton raz na miesiąc to było dużo a teraz raz na tydzień
 
reklama
Do góry