reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja też, kompletne beztalencie... Ale jakiś czas temu odkryłam malowanie po numerach - kupuje się gotowy zestaw: płótno na krośnie z wybranym obrazkiem (wydrukowanym jak kolorowanka, z ponumerowanymi polami), odpowiednie farby i pędzle. Dla mnie super sprawa, potrzeba jedynie precyzji i cierpliwości :)
Oooo... a gdzie to takie cuda można dostać?
 
Dzień dobry w 1dc. Nie wiem czego ja się przez tyle czasu spodziewam. Zła jestem na siebie, że jeszcze mam nadzieję, że po takim czasie jeszcze chce mi się płakać. To już zostawi na mnie piętno, że chciałam mieć więcej dzieci, ale nie wyszło, to nie jest moja decyzja, ja cały czas chcę, tylko ktoś decyduje za mnie, że nie będę miała.
 
Dzień dobry w 1dc. Nie wiem czego ja się przez tyle czasu spodziewam. Zła jestem na siebie, że jeszcze mam nadzieję, że po takim czasie jeszcze chce mi się płakać. To już zostawi na mnie piętno, że chciałam mieć więcej dzieci, ale nie wyszło, to nie jest moja decyzja, ja cały czas chcę, tylko ktoś decyduje za mnie, że nie będę miała.
Oj :o 😢 strasznie to przygnębiające. Bardzo mi przykro.
Zastanawialiście się nad inseminacją, in vitro? Może warto przemyśleć sprawę?
Jeśli lekarze mówią, że rok to jest normalny okres, a Wy już ponad 2 się staracie to może klinika znalazła by jakaś przyczynę i rozwiązała problem w miesiąc co?
Tulę mocno 🤗
 
Dzień dobry w 1dc. Nie wiem czego ja się przez tyle czasu spodziewam. Zła jestem na siebie, że jeszcze mam nadzieję, że po takim czasie jeszcze chce mi się płakać. To już zostawi na mnie piętno, że chciałam mieć więcej dzieci, ale nie wyszło, to nie jest moja decyzja, ja cały czas chcę, tylko ktoś decyduje za mnie, że nie będę miała.
Strasznie mi przykro ale nie ma co sie zalamywac!!! Nie wiem czy jestes na fb na tej grupie Link do: Starania o dziecko- Upragniona Ciąża- Wspólna walka ❤❤❤ ale tu mnóstwo dziewczyn ma podobne problemy i sie udalo, wiem ze z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej ale czy wyprobowaliscie juz wszystkiego? Doszliscie co jest problemem? Przeciez skoro macie juz dziecko to musi udac sie z drugim. Przytulam mocno ❤❤❤ a moze warto zmienic lekarza tez :)
 
Dzień dobry w 1dc. Nie wiem czego ja się przez tyle czasu spodziewam. Zła jestem na siebie, że jeszcze mam nadzieję, że po takim czasie jeszcze chce mi się płakać. To już zostawi na mnie piętno, że chciałam mieć więcej dzieci, ale nie wyszło, to nie jest moja decyzja, ja cały czas chcę, tylko ktoś decyduje za mnie, że nie będę miała.
Bardzo mi przykro... I popieram @rossig, myślę, że po takim czasie warto pomyśleć nad IV, ew. inseminacją. Nie załamuj się, skoro macie dziecko, to następne też się uda. Czasem tylko trzeba trochę pomóc naturze :)
 
reklama
Dzień dobry w 1dc. Nie wiem czego ja się przez tyle czasu spodziewam. Zła jestem na siebie, że jeszcze mam nadzieję, że po takim czasie jeszcze chce mi się płakać. To już zostawi na mnie piętno, że chciałam mieć więcej dzieci, ale nie wyszło, to nie jest moja decyzja, ja cały czas chcę, tylko ktoś decyduje za mnie, że nie będę miała.
Kochana każda z nas ma te chwilę zwątpienia wiem, że ciężko teraz Ci przetłumaczyć bo przyszła ta Franca i pewnie wszystko do d*py ale nie poddawaj się! [emoji120]
Eh.. Ile my kobiety musimy przejść chociażby psychicznie...
 
Do góry