reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy si臋 o 15:00 z fizjoterapeutk膮 uroginekologiczn膮,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog oko艂oporodow膮

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka b臋dzie nas uczy膰 oddychania, kt贸re mo偶e na pom贸c w razie zaka偶enia koronawirusowego i duszno艣ci

Wskakuj na YT BB. Sprawd藕 najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagra艅 ze specjalistami!

Tych rozm贸w nie mo偶esz przegapi膰. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzie膰.

Wiadomo艣ci, rozmowy, wsparcie Do艂膮cz.

reklama

Staraczki - I po艂owa 2020 roku

reklama

Magdusia88

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
17 Listopad 2019
Post贸w
226
Rozwi膮zania
0
i ja 32 w tym roku ;)
6 lat temu chcialam miec dziecko z moim wieloletnim facetem.. on tez chcial, ale no na odleglosc sobie nie moglismy dziecka zrobic ;) on co chwile zmienial decyzje kiedy wraca zza grancy, mnie sie cierpliwosc skonczyla i sie rozstalismy. Potem bylam z manipulatorem i on zniszczyl moja samoakceptacje. Teraz jestem z obcokrajowcem, ktory mnie uzupelnia totalnie. On ma 6letnia corke. A ja nigdy jeszcze nie staralam sie o dziecko ;)
Pjona, ja te偶 z obcokrajowcem i jest super

eMeczka89

Do艂膮czy艂(a)
9 Stycze艅 2020
Post贸w
248
Rozwi膮zania
0
Bardzo dobremu trudne dla mnie pytanie. Ja od zawsze marzy艂am o dzieciach, ale jak wi臋kszo艣膰 my艣l臋 tu z nas ustali艂am sobie jak膮艣 chor膮 drog臋 (dla mnie chor膮 z mojej perspektywy dzisiaj): studia, ma艂偶e艅stwo, praca, dziecko. Zawsze chcia艂am zosta膰 mam膮 ok 28 roku 偶ycia, a ju偶 napewno przed 30 i wszystko wygl膮da艂o na to, 偶e tak si臋 stanie, ale... moj膮 historie znacie wi臋c nie b臋d臋 si臋 powtarza膰. Nied艂ugo wskoczy 31 i w domu przy mnie dziecka brak...
Czy uwa偶am, 偶e jestem stara w kontek艣cie macierzy艅stwa? Jak patrz臋 na kobiety w moim wieki to my艣l臋, 偶e one nie, ale mam do siebie wiele pretensji o to, 偶e praca by艂a wa偶niejsza od dziecka i gdzie艣 ten wiek m贸j ca艂y czas mi dzwoni w g艂owie. Ale m贸j wiek. Wasz nie. Nie uwa偶am ze mamy 30+ to stare mamy, ale ja nie czuje si臋 z tym dobrze 馃檨
Mam podobnie, aczkolwiek ja np pozna艂am mojego m臋偶a maj膮c 26lat, a 艣lub wzi臋li艣my w wieku 29lat. Zawsze m贸wi艂am, 偶e chcia艂am zosta膰 matk膮 przed 30, ale po 艣lubie musia艂am uregulowa膰 pewne sprawy medyczne i tak zacz臋li艣my si臋 stara膰 chyba 8/9mcy po 艣lubie. Zesz艂o nam kolejne 9mcy na starania i te偶 sobie my艣l臋, 偶e kurde, mo偶na by艂o wcze艣niej, bo teraz mamy 31. No ale z drugiej strony, pewne rzeczy kt贸re musia艂am zrobi膰, by艂y typowo pod k膮tem ci膮偶y i tak sobie to t艂umacze, aczkolwiek mam to w g艂owie, 偶e mam JU呕 31 lat...

Ragda

Do艂膮czy艂(a)
15 Marzec 2020
Post贸w
260
Rozwi膮zania
0
Ja bede sprawdzac 4 dni przed @ ale podejde do tego bardzo z dystansem przez ta ostatnia biochemiczna. Niby tlumaczyli mi ze nalozylo sie wiele czynnikow ktore mogly j膮 wtedy spowodowac...no ale...zawsze jest jakies ale. Tobie duze gratulacje 馃榿馃榿馃榿 czulas cos ze cie tknelo do tego testu czy totalnie nic?
艢ni艂o mi sie dzisiaj w nocy, ze go robi艂am i byl pozytywny 馃槀 ale wieczorem przed snem mnie mocno k艂u艂o w dole brzucha i temu chyba zrobilam. Oczywiscie najpierw zero kreski po pierwszych 5 sekundach. I juz typowe moje wiedzialam... A po minucie wrocilam po test a tam kreska. Poczekalam kolejne dwie i zawolalam m臋偶a. On patrzy mowi 'wida膰..' po czym po sekundzie 'widac jak chu...' i szok 馃き

reklama
Do g贸ry