reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hejka, ja na pewniaka myślałam że dzisiaj będzie owulacja po lekach na stymulację a tymczasem nic się nie dzieje. Test owu negatywny, żadnego bólu ani nawet śluzu nie mam więc chyba będzie później 🤔
 
reklama
Chyba malo jest staraczek czekajacych z testem az okres bedzie sie spoznial 😅😅😅 myslalam ze ja taka nie bede a prosze 🤣 najchetniej to test robilabym zaraz po owulacji chociaz wiadomo ze i tak nie mozliwe jest wykrycie czegokolwiek 😆
Dokładnie, miałam to samo, pierwsze 4 m-ce robiłam test przed okresem, ale mnie to mega dobijało. Zostawiałam test w łazience i wracałam tam po 3min, żeby zobaczyć. To były najgorsze 3min i ten zawód. Później przestałam, czekałam na okres i tyle 🤷 😁
Ale wiadomo, że są osoby które lubią sobie testa strzelić, szczególnie te na początku starań, tak jak to wspomniałaś 😉
 
Dokładnie, miałam to samo, pierwsze 4 m-ce robiłam test przed okresem, ale mnie to mega dobijało. Zostawiałam test w łazience i wracałam tam po 3min, żeby zobaczyć. To były najgorsze 3min i ten zawód. Później przestałam, czekałam na okres i tyle [emoji1745] [emoji16]
Ale wiadomo, że są osoby które lubią sobie testa strzelić, szczególnie te na początku starań, tak jak to wspomniałaś [emoji6]
Ja w tym cyklu olałam temat w dniu @ i zrobiłam dzień później a zawsze robiłam przed czasem [emoji85]
Teraz jak robię tak o żeby sprawdzić to aż się trzęsę ze stresu [emoji23][emoji23]
 
Hej Dziewczynki :-) Kurcze, taka piekna pogoda a tu po pracy trzeba gnic w domu... Dobrze ze moja mama ma psy w domku to wyrwe sie pozniej na spacer :-)
@monika1708 ja wlasnie nie mam pojecia kiedy mialam owu. Kompletnie ten temat wtedy odpuscilam.. Ale musimy tez wierzyc ze tym razem nam sie uda :-) Nasze okruszki wszystko odczuwają. I tez nie zamierzam opuszczac tego forum dopoki nie bede miala pewnosci ze wszystko jest ok.. Zrazilam sie po poprzedniej ciazy jak na pewniaka poszlam na wizyte w 12tyg.. a tu klops... Ale teraz musze wierzyc ze sie uda...
Ktora jeszcze zobaczyla w ostatnim okresie 2 kreseczki??
Ja :)
 
Zazdroszczę... ja nie umiem malować w ogóle, a tak bym chciała...
Ja też, kompletne beztalencie... Ale jakiś czas temu odkryłam malowanie po numerach - kupuje się gotowy zestaw: płótno na krośnie z wybranym obrazkiem (wydrukowanym jak kolorowanka, z ponumerowanymi polami), odpowiednie farby i pędzle. Dla mnie super sprawa, potrzeba jedynie precyzji i cierpliwości :)
 
reklama
Ja też, kompletne beztalencie... Ale jakiś czas temu odkryłam malowanie po numerach - kupuje się gotowy zestaw: płótno na krośnie z wybranym obrazkiem (wydrukowanym jak kolorowanka, z ponumerowanymi polami), odpowiednie farby i pędzle. Dla mnie super sprawa, potrzeba jedynie precyzji i cierpliwości :)
Dobre na odstresowania i cwiczenie cierpliwosci 😉🙂
 
Do góry