reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny póki co mam objawy tkliwe bardzo sutki, nawet jak lekko się otrę. Temperatura ciała od owulacji utrzymuje się na poziomie 37, ale mówię o mierzeniu pod pachą. Czy ktoś tak miał? Brzuch mnie lekko kłuje po prawej stronie i nieraz trochę plecy. Ale myślę, że plecy od tego leżenia i nic nie robienia przez większość czasu. 🤣 w piątek przed 22 jak oglądałam tv to walczyłam ze sobą żeby nie zasnąć a i tak padłam „ze zmęczenia” od razu zasnęłam. Wczoraj przed snem było mi trochę niedobrze. No i przyznam, że trochę ochota na seks mi spadła. To na bank urojenia. 🤯[emoji22]
 
Slyszalam ze jak sa zle dobrane to tak moze byc. Ale zmienialam swoje 4 razy i przy wszystkich to samo. Przy jednych to wymiotowalam dzien w dzien...w zyciu do tabletek nie wroce

Ja też nie wrócę bo przez nie wszystko mi się rozregulowało. Głównie cykle. Po odstawieniu mój cykl trwał 80 dni...
 
Ja też nie wrócę bo przez nie wszystko mi się rozregulowało. Głównie cykle. Po odstawieniu mój cykl trwał 80 dni...
A to nie u mnie cykle w normie. A do tegk co wyzej piszesz to ile temu mialas owulacje moze pora testowac z takimi objawami? Ja dzis czylam bole podbrzusza jak na @ a do niej jeszcze 9 dni a teraz w ogole klocia jajnikow, wiry w glowie i mi sie wymiotowac chce...nwm czy sie martwic
 
Prucz cmienia jak na @, boli jajnikow, zawrotow glowy i mdlosci mam temperature 37.8 moze mnie choroba znowu zaczyna brac bo czuje sie jak 💩💩💩
 
reklama
A to nie u mnie cykle w normie. A do tegk co wyzej piszesz to ile temu mialas owulacje moze pora testowac z takimi objawami? Ja dzis czylam bole podbrzusza jak na @ a do niej jeszcze 9 dni a teraz w ogole klocia jajnikow, wiry w glowie i mi sie wymiotowac chce...nwm czy sie martwic

Niestety nie wiem, bo nie robię testów owu, ani nie mierze temperatury. Ale miesiąc temu miałam cykl 31 dni. Według tego jestem 3 dni po terminie. Ale wiadomo jak to z cyklami, czasem się przestawiają. Bo średnią długość cykli pokazują mi 33dni. [emoji23] czyli owulacja mogła być między 13–15 marca.
 
Do góry