reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Hej, mam kłopot.
Inseminacje 6 marca, wynik testu plytkowego pozytywny.
Poniedziałek 23.03 HCG 99.7, następne środa 25.03 tylko 109 i piątek 27.03 spadek na 88 😔 gin kazał odstawić Duphaston I czekać na krwawienie. Odstawiłam ale nic kompletnie się nie dzieje.. Myślę żeby jeszcze jutro zrobić betę dla własnego spokoju... Co myślicie?
Buźka dla wszystkich 😘
 
reklama
U mnie był w planach spacer po odludziu ale pogoda nie pozwala. ;/ I tak zawsze jest, jak mąż ma wolne to pogoda paskudna. Mężu od rana robi żarełko, ja zaraz poćwiczę bo wyglądam jakbym była w ciąży. :D A to tylko miesiąc bez qczajowych treningów i diety! :D
Noo tak to jest. Dzisiaj pogoda paskudna. Ostatnio robiłam pizzę na kolacje a dzisiaj rogaliki :) Taka wena mnie dopadła dziś;) ja to już w ogóle nie wspomnę, przydałoby mi się zrzucić z 5 kg 😱
 
N
Hej, mam kłopot.
Inseminacje 6 marca, wynik testu plytkowego pozytywny.
Poniedziałek 23.03 HCG 99.7, następne środa 25.03 tylko 109 i piątek 27.03 spadek na 88 😔 gin kazał odstawić Duphaston I czekać na krwawienie. Odstawiłam ale nic kompletnie się nie dzieje.. Myślę żeby jeszcze jutro zrobić betę dla własnego spokoju... Co myślicie?
Buźka dla wszystkich 😘
Przykro mi😞 ale nie wyglada to dobrze :( pozostaje posłuchać lekarza
 
A dzisiaj miałam taki piękny sen🥰😍 ze urodziłam śliczna córeczkę, opalona, z ciemnymi włoskami i pięknymi dużymi oczkami... jeju, ale byłam szczęśliwa ❤️
Jak ja bym chciała, by się to w końcu spełniło... jeszcze 9 dni do @ zobaczymy... póki co nic nie zapowiada się na zapłodnienie :(
 
A dzisiaj miałam taki piękny sen🥰😍 ze urodziłam śliczna córeczkę, opalona, z ciemnymi włoskami i pięknymi dużymi oczkami... jeju, ale byłam szczęśliwa ❤
Jak ja bym chciała, by się to w końcu spełniło... jeszcze 9 dni do @ zobaczymy... póki co nic nie zapowiada się na zapłodnienie :(
A miałam sen, że szlam z mężem, prowadził wózek, ze śpiącym synkiem. Aż nie chciałam się budzić! U nas nie ma opcji, byśmy się starali, póki nie wróci wszystko do normy. B i nawet nie wiadomo jak z wizytami u gina w tym okresie.
 
A miałam sen, że szlam z mężem, prowadził wózek, ze śpiącym synkiem. Aż nie chciałam się budzić! U nas nie ma opcji, byśmy się starali, póki nie wróci wszystko do normy. B i nawet nie wiadomo jak z wizytami u gina w tym okresie.
Myśle, ze lekarze przyjmują, bo co to by było gdyby wszystko zamknęli. Pewnie są zwiększone środki ostrożności. Ja nie chciałam rezygnować, choć (sytuacja w kraju ciężka), dlatego ze jestem świeżo po hsg i tym bardziej, ze mój partner był na miejscu. Teraz znowu wyjedzie i już nie będę miała możliwości tak często współżyć :( a wiek tez mnie goni... cały czas coś było na przeszkodzie- dlatego nie mogłam zrezygnować, oby to coś dało... bo jeśli się nie uda - to ja już rozkładam ręce... :( mam tylko nadzieje, ze cała ta sytuacja się uspokoi, ze wszystko wróci do normy ❤️
 
Zaraz minie 4 lata staran ...po mensinorm zaczęliśmy zastrzyki ovitrelle I to samo... 2 dni się okres spóźnia wiec już nadzieja była A tu okres 😭 chyba już mam dość tych rozczarowań I po prostu pogodza się że nie będziemy mieć dzieci 😭😭😭 załamana 😔😔😔
[/QUOTE
N

Przykro mi😞 ale nie wyglada to dobrze :( pozostaje posłuchać lekarza
Wiem 😔 ale i tak nam nadzieję 🥺
 
Myśle, ze lekarze przyjmują, bo co to by było gdyby wszystko zamknęli. Pewnie są zwiększone środki ostrożności. Ja nie chciałam rezygnować, choć (sytuacja w kraju ciężka), dlatego ze jestem świeżo po hsg i tym bardziej, ze mój partner był na miejscu. Teraz znowu wyjedzie i już nie będę miała możliwości tak często współżyć :( a wiek tez mnie goni... cały czas coś było na przeszkodzie- dlatego nie mogłam zrezygnować, oby to coś dało... bo jeśli się nie uda - to ja już rozkładam ręce... :( mam tylko nadzieje, ze cała ta sytuacja się uspokoi, ze wszystko wróci do normy ❤
Trzymam za was kciuki! 💕 U mnie też sytuacja z pracą niepewna więc to druga sprawa. Będę teraz zarabiać ok. 600zl mniej nie licząc premii. Mam nadzieję, że szef zadzwoni w maju i powie, żebym wróciła... Bo i planowaliśmy pod koniec roku wziąć kredyt konsolidacyjny, co też się wydłuży jak od nowa będę miała umowę. U nas jest ciężko dostać się do ginekologa, koleżanka ujrzała dwie kreski, jest też z czynnikiem ryzyka utraty a lekarz odmówił jej tak szybkiego przyjścia i potwierdzenia ciąży. 🤷‍♀️ I musiała do innego miasta jechać za ginekologiem.
 
A miałam sen, że szlam z mężem, prowadził wózek, ze śpiącym synkiem. Aż nie chciałam się budzić! U nas nie ma opcji, byśmy się starali, póki nie wróci wszystko do normy. B i nawet nie wiadomo jak z wizytami u gina w tym okresie.
W wawie przyjmują, są środki ostrożności.
Ja normalnie byłam, później konsultacja telefoniczna. Fakt że w różnych przychodniach ale dają rade
 
reklama
Trzymam za was kciuki! 💕 U mnie też sytuacja z pracą niepewna więc to druga sprawa. Będę teraz zarabiać ok. 600zl mniej nie licząc premii. Mam nadzieję, że szef zadzwoni w maju i powie, żebym wróciła... Bo i planowaliśmy pod koniec roku wziąć kredyt konsolidacyjny, co też się wydłuży jak od nowa będę miała umowę. U nas jest ciężko dostać się do ginekologa, koleżanka ujrzała dwie kreski, jest też z czynnikiem ryzyka utraty a lekarz odmówił jej tak szybkiego przyjścia i potwierdzenia ciąży. 🤷‍♀️ I musiała do innego miasta jechać za ginekologiem.
Dziękuję Kochana😘
Ja Wam również życzę z całego serca byscie doczekali się malutkiego cudu❤️ Żeby wszystko przebiegło pomyślnie, żebyś urodziła zdrowe dzieciątko❤️
Nie powiem, bo tez mam obawy, co by było gdybym zaszła teraz, jakby to było - najgorzej jak myśle pozytywnie a tu za kilka dni może się okazać znowu rozczarowanie :(
 
Do góry