reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

mój lekarz przed 12tyg okreslil syna i tak było wiec chyba to zależy od ułożenia dziecka i doświadczenia lekarza bo chyba by nie celowal tak sobie...
Ale napisałyście przez weekend :)
Ja biorę Prenatal Uno. Później Prenatal Duo. Tak też brałam w 1 ciąży. Tylko teraz już nie wiem od kiedy Duo. Od 13tc. Czyli 13+0 tak?
I nie gniewajcie się, ale śmiać mi się chciało jak tu wiele dziewczyn w okolicach 11tc pisało, że będzie dziewczynka ;) przecież na tym etapie to można zgadywać tylko.
Ja myślę, że na prenatalnych można najwcześniej próbować określić płeć. I to pod warunkiem, że lekarz jest dobrym specjalistą, ma dobry sprzęt i dziecko się odpowiednio ułoży.
 
reklama
No my tez publiczne przedszkole i wam powiem że wcześniej nie przeglądałam tych kart pracy i tak już dla mnie było głupota że 3latki mają jakieś karty pracy bo za moich czasów dostaliśmy jakieś drukowane kolorowanki i tyle. I teraz tak robimy te zadania i np są rysunki wiosennych kwiatow, dziecko ma je nazwać i powiedzieć ile ma ta nazwą sylab hahah jak on nawet liter nie ma i nakleić naklejkę z taką cyfra ile ma sylab wyraz hahah chore...
Moja Córka w zerowce i juz ucza sie czytac, za moich czasow w I klasie poznawalam literki 😱
 
Co Wy mi tu o tyciu jak ja wlasnie herbatke sobie zrobilam do tych swiezutkich domowych jagodzianek 😍
 

Załączniki

  • IMG_20200330_125821.jpg
    IMG_20200330_125821.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 55
reklama
Do góry